haber32 haber32

haber32

Şengöl Yargılanacak..

Eğirdir 9
Şengöl Yargılanacak..

Şengöl Yargılanacak..

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Eğirdir'de Yerel Gazetecilik yapan Kemal Erben, 2016 Nisan ayındaki Belediye Meclisi toplantısında şahsına yapılan hakaretleri  Cumhuriyet  Savcılığına taşıması Eğirdir Asliye Ceza Mahkemesine intikal etti.

Basın olarak kamu adına ve yararına, belediye çalışmaları içinde bulunduğunu, Belediye Meclisi Toplantısına objektif olarak halka duyurmak üzere katılan Kemal ERBEN, 5 Nisan 2016 günü Meclis toplantısında kamerası ile çekim yaparken Belediye Başkanı Ömer Şengöl’ün tek taraflı olarak, alenen ağır hakaretlerde bulunması iddiası ile Cumhuriyet Savcılığına durum intikal etmişti.

Cumhuriyet Savcılığının şahitler ve deliller incelendikten sonra hazırladığı iddianame Eğirdir Asliye Ceza Mahkemesinde yarın  30/11/2016 görülecek.

Olaydan 7 ay geçtikten sonra mahkemenin duruşmasına Belediye Başkanı Ömer Şengöl SANIK olarak, MÜŞTEKİ olarak da Eğirdir Ses Sahibi Gazeteci Kemal ERBEN’in katılması bekleniyor.

ŞENGÖL’DE ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU...İŞTE SAVCILIĞIN VERDİĞİ KARAR...
Öte yandan Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl’ünde şikayetçi olduğu Kemal ERBEN’in yaptığı Pazar yeri ile ilgili paylaşımın ‘İftira veya hakaret içerikli suç unsuru olmadığı, ELEŞTİRİ niteliğinde değerlendirilip Cumhuriyet Savcılığınca Kamu Adına kovuşturma yapılmasına yer olmadığına karar verildiği açıklandı.

İŞTE O OLAY VİDEO

 
Vedat1 hafta önce
Sahtekar demek suç değilmiş, hacı ben eleştiri hakkımı kullandım derse dava kapanırmış.
hüseyin özkan1 hafta önce
kemal şengöle ayna tutmuş :) bakmış kendini görmüş sahtekar...
ali1 hafta önce
Kardes suan otopark 5 tl Eğirdir. .
Osman ÇAKAL1 hafta önce
Eğirdirli olarak utanır oldum. Bu adamı görmekten de utanıyorum, Yahu bir belediye başkanı hiç proje ile gündeme gelmez mi?Bizim ki ya mahkeme,ya hapis, ya çalışanların maaşını ödememek, iş yeri kapatmak, iş yeri tahliye etmek, işyerine ceza yazmak,işçi çıkarmak gibi işlerle gündeme geliyor. Adam asli görevlerini bilmiyor.
Mehmet TETİK1 hafta önce
Ya deli oğlan ya çok neşeli. İnsan biraz utanır.
Kemal SÜNTÜR1 hafta önce
Görüntüleri izledim.Deliller sabit Ömer AĞAYA baya bir ceza gözüküyor. Yargıtaya giden ve 3 yıl olan sahtecilikten cezada onaylanırsa Ömer ağayı kimse tutamaz.Daha önce beni parelelin ekibi kurtarır diyormuş, Kelin ilacı olsa başına sürer. Parelelin ekibi kendini kurtaramıyor.
helal olsun şengöle1 hafta önce
adamları pusturdu valla başkan. akp üyeleri bile ses çıkaramıyor ne istiyorsa kabul ettiriyor. veli gök şengöle resmen yol vermişsin. adam meclis üyelerini yerin dibine soktu. ramazan beyde maşallah mhp değilde şengölün sözcüsü adam gazeteciyle tartışıyor ramazan gazeteciye fırça kayıyor. gözüme girdin şengöl 5 yıl daha sen başkanlık yap. maşallah adamın dibisin valla 15 dakika ne mhp lisi ne akp lisi azını açamadı. adamlara hakaret ettin sesleri çıkmadı ve her şeye evet dediler. başkan şengöl.
MUHABIRLER VE OBJEKTIF HABERCILIK!1 hafta önce
GERCEKTEN ISINI DÜRÜST YAPAN GAZETECILER ; GERCEK KAHRAMANLAR! NE ZOR SARTLAR ALTINDA ISLERINI YAPMA MÜCADELESI VERIYORLAR! CEPHELERDE, ZOR YERDE, ZOR ZAMANDA NE ZORLUKLAR ALTINDA OLDUGUNU BILIYORDUK; DEMEKKI BURALARDADA CEPHELER KADAR ZOR VE SABIR ISI IMIS GAZETECILIK! HAKKIYLA DÜRÜST ISLERINI YAPAN GAZETECILERIMIZI SEN KORU VE BIZLERI ONLARSIZ BIRAKMA YARABBI! AMIN.
BASKANLIK SISTEMI OLSAYDI!1 hafta önce
ALIN SIZE BASKANLIK SISTEMI ; BASKAN OTOPARK ÜCRETINI 5TL YAPALIM DIYOR ; IYIKI ÜYELER VAR, YANLIS ÖNLENIYOR BÖYLECE, ESKISI GIBI OLSUN DIYORLAR! TEK ADAM SISTEMI OLSAYDI DEMEKKI OTOPARK ÜCRETI SIMDI 5TL OLACAKTI! MILLET SANKI PARA BASIYOR, ISCININ YÖVMIYESI VE ASKERI ÜCRET NE OLDUGUNDAN HABERI YOK GALIBA BEYEFENDININ! AYRICA GAZETECIYI ZOR DORUMA DÜSÜRENLER HERYERDE KONUSTUGUNUN ARKASINDA DURAMIYANLAR; GAZETECI DIYOR " HERSEY BURADA KAYITLI!" ONDAN SONRA KEM KÜM ACIKLAMA YAPMIYA CALISIYORLAR!
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar





haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?