haber32
banner77
13 Şubat 2017 Pazartesi 13:32
Okul  Müdürü Muharrem Hoşşirin öğrenci ailelerini çocukluk yıllarına götürdü
haber32

Okul müdürünün organizasyonu ile öğretmenler ve 2 –A / 3-A sınıfı öğrencilerinin olduğu sosyal ve kültürel gezi kapsamında,  Iyaşpark ve PTT’nin yapmış olduğu ‘’Sevgi postanesi’’ etkinliği ziyaret edildi. 

GENÇLİK VE “ÇOCUKLUK YILLARIMIZA YENİDEN DÖNDÜK”

Öğrencilerin ailelerine hazırlamış oldukları nostaljik kartpostallar karşısında büyük mutluluk yaşayan öğretmenler, öğrencilerin geçmişteki örf, adet ve geleneklere sahip çıkması ile de ayrı bir gurur yaşadıklarını söyledi.

Öğretmenler :  “Kartpostalların bizim kültürümüzde ayrı bir yeri ve önemi vardı. Ancak son zamanlarda bu unutuldu ama öğrencilerimiz ailelerine bu eşsiz duyguyu yeniden tattıracaklar. Aileler alacakları bu kartpostallar ile gençlik ve çocukluk yıllarına yeniden dönecekler. Sevilme ve sayılma duygusunun karşı tarafa bir emek gösterilerek yansıtılması gerçekten eşsiz bir sevinç kaynağı. Bizlere bu duyguyu yaşatan öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.” dediler.


 

haber32
Son Güncelleme: 15.02.2017 17:48
Sponsorlu Bağlantılar haber32 haber32
Isparta zayi kayıp ilanlarınız için 0246 223 67 06 Ehliyet, öğrenci kimliği kayıp ilanı vermek için Isparta Express Gazetesi