haber32 haber32

haber32

FETÖ’nün finans ayağına darbe!

FETÖ ISPARTA SON GELİŞMELER 1
FETÖ’nün finans ayağına darbe!

FETÖ’nün finans ayağına darbe!

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
FETÖ/ PDY’na ''Himmet'' adı altında finansal destek sağladıkları iddiası ile gözaltına alınan IYAŞ Başkanı Bahattin Şenol, işadamı Melih Bozal, Mehmet Ali Işık, Mustafa Yaşar Sarman, Hasan Telli, İrfan Boztepe, Mehmet Tokay ve Mustafa Karatuğ dün tutuklandı. İşadamı A.S. ise Cumhuriyet Savcılığı talimatı ile serbest bırakıldı. Belediye Meclis Üyesi S.G. ise adli kontrol koşulu ile Yargı tarafından serbest bırakıldı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) Paralel Devlet Yapılanması’na (PDY) ''Himmet'' adı altında finansal destek sağladıkları iddiası ile gözaltına alınan 37 işadamının işlemleri devam ediyor. Yargı karşısına çıkarılan 10 işadamından 8’i tutuklandı. 1’i Cumhuriyet Savcılığı, 1’i de Mahkeme kararı ile serbest bırakıldı.

Emniyet Teşkilâtı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’nün 13 Ekim 2016 Perşembe günü başlattığı operasyonda yeni sürece girildi.

37 işadamının Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri tamamlanıyor.

17 Ekim Pazartesi günü Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edilen işadamı A.S. serbest bırakıldı.

Mahkeme, Belediye Meclis Üyesi S.G. için ise adli kontrol koşulu ile serbest bırakma kararı verdi.

8 İŞADAMI TUTUKLU

Mahkeme, Isparta Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (IYAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol, işadamı Melih Bozal, Mehmet Ali Işık, Mustafa Yaşar Sarman, Hasan Telli, İrfan Boztepe, Mehmet Tokay ve Mustafa Karatuğ ''Himmet'' adı altında FETÖ/ PDY'na finansal destek sağladığı iddiasıyla tutuklama kararı verdi.

HİMMET OPERASYONU

Emniyet Teşkilâtı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü 13 Ekim 2016 Perşembe günü Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) Paralel Devlet Yapılanması’na (PDY) ''Himmet'' adı altında finansal destek sağladıkları iddiası ile operasyon başlatmıştı. Operasyon kapsamında 37 işadamı gözaltına alınmıştı.
ALLAH ILE ALDATILMAK!1 ay önce
ÖNCE BU IDDALAR DENIZ FENERI ICIN YAPILMISTI ! ALMANYADA TOPLANILAN KURBANLARI YIMPASTA SATTIKLARI IDDALARIDA VARDI O DAVADA! EGER IDDALAR DOGRUYSA NE BÜYÜK VEBAL; YOK IFTIRA ISE DAHA BÜYÜK VEBAL! AYRICA ONLARDA BUNLARDA MILLETI ALLAH ILE ALDATTILAR ! AYRICA FETÖYE EN BÜYÜK MADDI DESTEGI KIM VERDI ? BU ÖRGÜTE VERMEK SUC, PEKI VEREN HERKES SUCLU DEGILMI? O HALDE HEPSI CEZALANDIRILMALI DEGILMI! BU ÖRGÜTE DESTEK VEREN KIMSEYI AFFETMIYORUM, BENDEN VERGI ALIP FETÖYE VERENLERI HIC AFFETMIYECEGIM !!!
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?