haber32
banner77
07 Aralık 2018 Cuma 15:53
Başdeğirmen SDÜ'de karşılanacak
haber32

Ak Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Pazar Günü saat 14:30'da Sdü Kavşağında karşılanacak.

Karşılamaya büyük katılım bekleniyor.

ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN;

Şükrü Başdeğirmen, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası başkanıyken görevinden istifa ederek belediye başkan aday adaylığını açıklamıştı.

Kimseyi kırmadan, dökmeden belediyeyi kazanmak için çalışacaklarını aktaran Başdeğirmen, Cumhurbaşkanımız'ın çizdiği belediyecilik kurallarıyla Ispartamızı hakettiği konuma taşımak için elimizden geleni yapacağız demiştir.

Şükrü Başdeğirmen kimdir?

1962’de Isparta’da doğan Şükrü Başdeğirmen, ilk ve orta öğrenimini Isparta’da tamamlamış; İşletme Fakültesi öğrenimini ve Yüksek Lisansını Süleyman Demirel Üniversitesi’nde yapmıştır.

İnşaat, ticaret,  gıda, hayvancılık ve enerji sektörleriyle iştigal etmekte olan Başdeğirmen; Belediye Meclis Üyeliği, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliği, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Avrupa İşletmeler Meclisi Üyeliği, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir.

Orta derecede İngilizce bilen Şükrü Başdeğirmen, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar haber32 haber32
Isparta zayi kayıp ilanlarınız için 0246 223 67 06 Ehliyet, öğrenci kimliği kayıp ilanı vermek için Isparta Express Gazetesi