haber32
banner77
07 Eylül 2018 Cuma 14:06
Gökerden ittifak açıklaması
haber32

ISPARTA BELEDİYE MECLİSİ 
MHP GRUP SÖZCÜSÜ ŞÜKRÜ OĞUZHAN GÖKER’İN 
BASIN AÇIKLAMASIDIR

Ülkemizin iç ve dış mihraklar tarafından kuşatıldığı günümüzde, ülkemizin bekası, kadir şinas halkımızın refah ve huzur içerisinde bu zor günlerin üstesinden gelebilmesi için Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi arasında kimilerine göre sadece seçimde başarı odaklı ama gerçekte ülkemizin selahiyeti için adını halktan alan Cumhur İttifakı oluşturulmuştur. Oluşturulan bu ittifaka Milliyetçi Hareket Partisi kayıtsız ve şartsız olarak sonuna kadar destek vermiş ve hiçbir beklentisi olmaksızın hükümetin yanında yer almıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız da, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Ülkücü camianın bu tutarlı duruşundan duyduğu memnuniyeti her ortamda yüksek sesle belirtmiş ve Ülkücü Hareketin bu duruşu halk tarafından takdire şayan olmuştur.

Ancak, ülke genelinde oluşturulan bu birliktelik Isparta’daki bazı siyasiler tarafından anlaşılmamış olacak ki, kamuoyunda Cumhur İttifakı ile ilgili kafalarda soru işaretleri oluşturacak açıklamaların ardı arkası kesilmemektedir. Adalet ve Kalkınma Partisi’ne mensup bazı siyasiler üzerlerinde taşıdıkları siyasetçi gömleğinin sorumluluğuyla çelişen açıklamalar yapmaktadır.

Cumhur İttifakı’na kayıtsız şartsız destek veren Milliyetçi Hareket Partisi’ne mensup bir Başkanın idaresindeki Isparta Belediyesi’yle ilgili hemen her gün alakasız açıklamalar yapılmasını Cumhur İttifakına ihanet olarak görmeyenlerin, bu konulara cevap veren konunun muhatabı Sayın Belediye Başkanımızı Cumhur İttifakı’na ihanetle suçlamaları her şeyden önce abesle iştigaldir. Bu tip amacını ve haddini aşan açıklamalarla Sayın Belediye Başkanımızın halk nezdinde itibarsızlaştırılmaya çalışılması, her şeyden önce kadir şinas Isparta halkının aklıyla alay etmektir.

Unutulmamalıdır ki, bazı mesnetsiz açıklamalarla kamuoyunda hakkında algı operasyonu yapılmaya çalışılan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya GÜNAYDIN, halkımız tarafından Isparta tarihinde ilk defa 3 dönem Şehr-ül Emin olarak seçilmiştir ve hala kendisine sunulan sevgi ve saygıda en ufak eksilme olmamıştır.

İttifaklar karşılıklı ‘fedakarlık’la ayakta kalır. Ancak, yerelde birileri pek çok şeyi bu ittifak çerçevesinde ‘FEDA’ ederken, diğerlerinin bu ittifaktan ‘KAR’ elde etmeye çalışması, ittifak ruhundaki ‘fedakarlık’ anlayışıyla çelişki yaratır.

Eğer Cumhuriyet Savcıları ve hakimler göreve davet edileceklerse FETÖ’nün siyasi kılıç artıkları ile ilgili davet edilmesi gerekmektedir ve buradan davet ediyoruz. 
Açıkça belirtmek gerekirse, Milliyetçi Hareket Partisi, ‘şamar oğlanı’ değildir. 50 yıllık geçmişi olan Milliyetçi Hareket’in, söylenecek her söze verilecek bir cevabı, her hareketin karşısında gösterilecek bir Ülkücü Duruşu vardır; ancak sükunetimiz Cumhur İttifakına olan saygımız ve Sayın Genel Başkanımızın talimatları doğrultusundadır ki, aynı talimatın Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Adalet ve Kalkınma Partisi mensuplarına iletildiği kanaatindeyiz.

Fakat, gelinen süreçte kafalarda oluşan soru işareti; acaba Sayın Cumhurbaşkanımız, Milliyetçi Hareket Partisi’ne ait Belediyelerin yıpratılması ve her ne pahasına olursa olsun bu belediyelerin kazanılması talimatını mı verdi, yoksa Sayın Cumhurbaşkanımız da Sayın Genel Başkanımız gibi Cumhur İttifakına saygı çerçevesinde davranılması gerektiği talimatını verdi de yerelde bir itaatsizlik mi vardır?

Buradan ifade etmek isteriz ki, ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu süreçte, herkesin Cumhur İttifakına ve Yeni Kapı Ruhuna sahip çıkmasını, üzerlerindeki siyasi kimliklerine uygun ve sorumluluklarının bilincinde hareket etmelerini, yaptıkları basın toplantılarında ve verdikleri demeçlerde kendi siyasi geleceklerinden ziyade Isparta halkının huzur ve güven içinde yaşantısını sürdürmesi noktasında söylemler geliştirmelerini tavsiye eder, Isparta kamuoyunu hizmetlerimizle değil de siyasi cevap hakkımızı kullanarak meşgul ettiğimiz için de özür dileriz.
 

Son Güncelleme: 07.09.2018 14:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Yav he he 2018-09-07 14:37:36

Ziya paşa 2 gün önce belediye yi bublara soydurmam deyip ittifaka zarar vermedi öyle mi çıkmuşsın laf salatası yapıyorsun

Avatar
ab ve gş 2018-09-07 14:47:03

eleeee bak sen. kolundan mır yaparız . anladın sen onu :))))))))

Avatar
Bozguncu mihraklar iş başında! 2018-09-07 15:09:55

Genel seçimde ülkemizin bekası için yapılan ittifak sonucunda milletimizin bu ittifaka destek vermesiyle vekil seçildiğini hemen unutup " ISPARTAYI AK BELEDİYECİLİKLE TANIŞTIRACAĞIZ!" Diyerek ittifakı ilk unutanlar kimlerdi?
Ve bu cümlenin cevabını biz vermiştik " ISPARTA AK BELEDIYECİLİĞİ GAYET IYI TANIDIK! " Diyerek. Bu sebeble Yusuf Ziya Günaydın beyefendinin bu polemiğe girmesine hiç gerek yok! Ortalığın karışıklığından beslenenler ve bu ittifakın zarar görmesinden fâide uman mihrakların ekmeklerine yağ sürmeye hiç gerek yok!

Avatar
tarık 2018-09-07 15:02:48

ak parti,li başkanları makamından kovacaksın , bakanlara her türlü seviyesiz ifadeler yapacaksın, ak partili mimar mühendis,esnaf kimin işi düşerse her türlü zorluğun daniskasını çıkaracaksın , adı uym olacak öylemi ?sevsinler senin uyumsuz uyumunu. çekirge bir daha sıçrayamıyacak .

Avatar
İttifak 2018-09-07 15:15:10

Bu ittifaka zarar veren söylemleri başlatanları biz halk olarak tabiki biliyoruz! Lakin herkes bundan böyle kendine çeki düzen vermeli! İttifak köprüyü geçene kadarmış gibi davrananları ahlakımız ve vicdanımız hiç kabul etmiyor! Bu köprünün başına gene gelinecek o zaman ittifaka ihtiyaç olmıyacakmı?

Avatar
deniz 2018-09-07 16:31:36

eğer cumhuriyet savcıları ve hakimler göreve davet edileceklerse fetönün siyasi kılıç artıkları ile ilgili davet edilmesi gerekmektedir ve buradan davet ediyoruz. harika bir cümle.bu cümle zübbe fettuşçuları kendine getirir....

Avatar
AKP 2018-09-07 17:12:34

belediye olarak hangi akp li̇ni̇n i̇şi̇ni̇ gördünüzde i̇ti̇faktan bagsedi̇yorsunuz

Avatar
Hele hele 2018-09-07 19:31:59

Benim cumhurbaşkanım değil diyip reisin resmini indirteceksin kalkıp bakana boş bakan diyeceksin fetonun adamlarının elini öpeceksin bunlar hırsız soyguncu diyeceksin sonra kalkıp ittifaka zarar veriyorlar yok öyle yağma yzg den üttifak olmaz geçin

Misafir Avatar
hadi ordan 7 ay önce @Hele hele

c.başkanının resmini indirttiğini, bakana boş bakan dediğini ispat etmezsen şerefsizsin

Beğenmedim! (0)
Sponsorlu Bağlantılar haber32 haber32
Isparta zayi kayıp ilanlarınız için 0246 223 67 06 Ehliyet, öğrenci kimliği kayıp ilanı vermek için Isparta Express Gazetesi