haber32 haber32

haber32

Akyol Et Pazarı Açıldı

Isparta 1
Akyol Et Pazarı Açıldı

Akyol Et Pazarı Açıldı

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Ayazmana Mahallesi 124 Cd. no: 2’te Dededen toruna kadar devam eden Kasap mesleğini sürdürmek isteyen Cihan AKYOL ve Mustafa AKYOL'un açtığı AKYOL ET PAZARI hizmete girdi.

 Uzun yıllar kasaplık yapan Cihan AKYOL ve Mustafa AKYOL açılışta yaptıkları konuşmada Akyol kasabının açılışına hepiniz hoş geldiniz. İnşallah bu iş yerimiz hayırlı uğurlu olur. İş yerimizde Kırmızı et çeşitlerimizin yanında beyaz et ürünü olan Tavuk çeşitleri de var.

Kasaplık uzun yıllardır sürdürdüğümüz bir aile mesleği. İnşallah bu kasap mesleği bize dededen kaldı bizimde oğlumuz, torunumuz ve hatta torununuzun çocuklarıda bu mesleği severek yapacaklarını ümit ediyorum”

Açılış nedeni Yapılan duaların ardından, davetlilere çeşitli ikramlarda bulunulurken, AKYOL Ailesinin sevenleri ve dostları bu mutlu günlerinde Cihan AKYOL ve Mustafa AKYOL'u yalnız bırakmadı.

Bizde Haber32, FM32 ve GAzete Express Yayın Grubu olarak, Akyol Ailesine yeni işlerinin hayırlı berketli kazaçlar getirmesini dileriz.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?