haber32 haber32

haber32

AUTOSHOW 2017’DE MARKA SAYISI ARTACAK

Isparta 4
AUTOSHOW 2017’DE MARKA SAYISI ARTACAK

AUTOSHOW 2017’DE MARKA SAYISI ARTACAK

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Isparta Belediyesi Gökkubbe Uluslararası Fuar Merkezi’nde 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Otomobil, Ticari Araçlar, Yan Sanayi ve Aksesuarları Günleri, ‘Isparta Autoshow’ tamamlandı.
Aft Fuarcılık Şirketi yetkilisi Fuat Aktaş, Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ı ziyaret etti.
Aktaş, Başkan Günaydın’a vermiş olduğu büyük katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Başkan Günaydın, Isparta Autoshow’u 15 bin kişinin ziyaret ettiğini söylerken, firmaların araç taliplilerine özel indirimler uyguladığını söyledi.
Isparta’da uzun yıllar sonra gerçekleştirdikleri Autoshow organizasyonunun başından itibaren Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın ciddi desteklerinin olduğunu belirten Aft Fuarcılık Şirketi yetkilisi Fuat Aktaş, “Sayın başkanımıza ve bizimle ilgilenen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.
Aktaş, “İlk kez gerçekleştiği için belki bir kısmın beklentilerini karşılayamamış görünmekle beraber ilk organizasyonda biz fuar organizasyonu firması olarak beklentimizin üzerinde olduğu kanaatindeyiz.
Ama bunu yeterli görmüyoruz. Önümüzdeki yıllarda burada katılan marka sayılarını mutlaka artırarak Isparta’da kalıcı ve her yıl tarihi özlemle beklenen bir organizasyon gerçekleştirmek için çaba göstereceğiz. Bu konuda Ispartalılarımızın hiçbir endişesi olmasın.
 Organizasyona katılan firmaların özellikle Isparta dışından gelen firmaların Gökkubbe’yi de muhteşem bulmaları da ayrı bir onur.
Bu konuda tekrar sayın başkanımıza da böyle bir eseri Isparta’ya kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Benzer bir fuar alanının bölgede, ölçek olarak değil belki de ama yapı olarak Türkiye’de olmadığı konusunda görüşleri var. Buda bizim için sevindiricidir.
Biz başladık, mücadeleye devam edeceğiz. İnşallah bundan sonraki yıllarda çok daha etkin, çok daha keyifli organizasyon gerçekleştireceğiz” dedi.
Önemli bir organizasyonun ilkinin bu yıl Gökkubbe’de düzenlenmeye başlandığını ve bu organizasyonu geçekleştiren Aft Fuarcılık Şirketi yetkilisi Fuat Aktaş’a teşekkür eden Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, çeşitli bilgiler verdi.
Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Isparta’da pazar akşamı itibariyle Autoshow etkinliği sonuçlandı.
Yaptığımız incelemeler neticesinde bu yıl ilki Gökkubbe’de yapılan Autoshow’a halkımızın ilgisi, alakası yüksek olduğu ortaya çıktı.
Bu Autoshow her yıl yapılacak. Bu yıl ilk denememizde ve tespit ettiğimiz 15 bin ziyaretçimiz oldu. Sevindirici bir olay daha var, Autoshow da bir miktar da indirimler yapıldı.
Ciddi anlamda alış-verişlerinde olduğunu gördük. Bu Autoshow’un gelecek yıllarda daha da iyiye gideceği anlamını taşımaktadır.
Bu da bizi sevindirmiştir. Daha iyiye, daha mükemmele doğru gidilecektir. Uzmanlarla görüştüğümüzde ilk kez böyle bir yerde, 225 bin nüfusa göre ziyaretçi sayısının başlangıca göre çok iyi olduğu yönündedir. Ama yeterli görmüyoruz.
Gelecek yıl marka adetleri de artarak devam edecek. Bugün dünya fuarlarında, Berlin’de, Frankfurt’ta bu fuarlar 60-70 yıldır yapılıyor. Biz ilk kez yapıyoruz. Bundan sonraki Autoshow’larımızın daha güzel geçmesi temennisinde bulunuyorum” şeklinde konuştu.
kahve kosesinden1 ay önce
Kentsel donusum binalarinin bazilarina hala ruhsat verilmedini duyuyoruz insaat baslatilamiyo yikim yapilamiyo deniyo sayin baskan nedir bu konu millet zamaninda teslim edilmeyen binalarini cebindenmi odicek suzmi odiceniz biride simdi der ev sahibi oluyon ordaki insanlar emekli iki odada olsa 5 odada olsa oturur madem bi guzellik oluyosa zamaninda teslim olsun bi sorun varsa sayin baskan ilgilensin otopark yaptin iyi ama lpg dusunemediniz bina yapilcek gariban bekliyo haydi baskanim top sende
Ey Ziya1 ay önce
Ey Ziya 15.000 Kişi x 5 TL 75.000 TL yapar birde fuara katılanlardan alınan paralar... Allah bereket versin. Sen şimdi bunu büyük bir başarı olarak haber yaptır. Belediye etkinlik yaptı. Katkılarından dolayı birde plaket. Hayırlı işler Başkanım...
Oto aşığı1 ay önce
Böyle fuar mı olur Allah aşkına, katılan firma sayısı çok az ve katılanlarda sanki araçlarını göstermemek için oraya gelmiş gibi araçları kilitlemişler alıcı gözüyle bakmak mümkün değil. Önce fuarcılık nasıl olurmuş firma satış görevlilerine öğretmek gerek. Ama en azından başlangıç olması açısından bu tür organizasyonlar güzel.
davut safa1 ay önce
Ispartamızda fuarcılığın gelişmesi daha çok zaman alacak anlaşılan, Katılan firma sayısı çok az, katılan firmalar sanki kerhen orada bulunuyormuş gibi ilgisiz, hatta bazıları araçları açıp bakmak isteyenlere karşı tepkili, (Opel satış yetkilisi tepki göstererek" ben araçları kapatıyorum adamlar açıyor" diye söyleniyordu)
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?