haber32 haber32

haber32

​Başkan Parlak’tan yeni Hükümet Konağı müjdesi

Isparta 4
​Başkan Parlak’tan yeni Hükümet Konağı müjdesi

​Başkan Parlak’tan yeni Hükümet Konağı müjdesi

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Bölge Cezaevi, Gençlik Merkezi, TOKİ derken Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak’tan bir müjde daha geldi. İlçede yaklaşık 4 bin m2 arsa üzerine inşa edilecek olan yeni Hükümet Konağı için 23 Kasım Çarşamba günü yapım ihalesine çıkılacak.

Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak, ilçede eksikliğini hissettiği her konuda elini taşın altına koyuyor. Son olarak fiziki şartları günümüz koşullarına ayak uyduramayan Hükümet Konağı’na el atan Başkan Parlak, bir müjde de buradan verdi. 23 Kasım Çarşamba günü yapım ihalesine çıkacak Yeni Hükümet Konağı Projesi’nin ilçeye hayırlı olmasını temenni eden Başkan Parlak, ‘’Yeni Hükümet binamız 23 Kasım saat 10.00’da yapım projesine çıkıyor. Güzel bir proje oldu. İnşallah bu işi en kısa sürede bitirecek bir müteahhit alır ve bu yatırımı da bir an önce ilçemize kazandırmış oluruz’’ dedi.

KEÇİBORLU HALKI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK

Proje tamamlandığında kurumda çalışan personelin de vatandaşın da hak ettiği hizmete kavuşacağını belirten Başkan Parlak, ‘’Vatandaşımız hak ettiği bir ortamda kesintisiz hizmetini alabilecek. Biz zaten insanımızı düşündüğümüz için bu tür projeleri hayata geçiriyoruz. Keçiborlu halkı her şeyin en iyisine layık’’ diye konuştu.

1,5-2 YILDA TAMAMLANACAK

Öte yandan özellikli bir bina inşa edileceğinin altını çizen Başkan Parlak, ‘’Yaklaşık 4 bin m2 inşaat alanına sahip büyük bir proje olacak. Yeni hükümet binamızı da eski sağlık ocağının bulunduğu yere yapacağız. 1,5-2 yıl içerisinde projenin tamamlanacağını ümit ediyoruz. Buradan Sayın Milletvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç, Sayın Valimiz Şehmus Günaydın’a projeye verdikleri destekten ötürü çok teşekkür ediyorum. Bu projeyle ilçemizin çehresini değiştireceğiz inşallah’’ şeklinde konuştu.

MEMUR SAYIMIZ ARTACAKTIR

Diğer taraftan 15 Temmuz sürecinden sonra açığa alınmaların artmasıyla birlikte iş yoğunluğunun da arttığına dikkat çeken Başkan Parlak, ‘’Bununla birlikte yeni hükümet binamızın da ilçemize yapılmasıyla birlikte adli personel sayınısın da artacağı kanaatindeyim. Devletimiz bu alanda yeni alımlar yapıyor. Böylelikle mevcut personelimizin de artan iş yükününün bir nebze olsun hafifleyeceğini düşünüyorum’’ dedi.

ESKİ BİNANIN AKIBETİNİ HALKA SORACAĞIZ

Son olarak Yeni Hükümet binasının yapılmasının ardından birçok kurumun da oraya taşınacağı bilgisini veren Başkan Parlak, ‘’Yeni binamıza Kaymakamlık, İlçe Nüfus Müdürlüğü, Tapu Sicil Müdürlüğü, Maliye ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü taşınacak. Eski binayı da ya adliye olarak kalacak ya da belediyeye tahsisi gerçekleşip Belediye binası olarak da kullanabiliriz. Ama benim fikrim bu binanın ne olacağı konusunda halkımıza danışmak. Halkımızı ne istiyorsa onu yapalım istiyoruz’’ diye konuştu.

VALİ GÜNAYDIN’A TEŞEKKÜR

Bu arada yeni Hükümet binası projesinin çok güzel olduğunu dile getiren Başkan Parlak, Vali Şehmus Günaydın’a da teşekkür ederek ‘’Yeni projemizin mimarisi oldukça güzel oldu. Projenin yapımında Sayın Valimiz Şehmus Günaydın büyük destek oldu ve Ispartalı bir mimarımıza çizdirdik. Tamamen bizim mimari dokumuza uygun güzel bir proje ortaya çıktı. Daha önce de dediğim gibi; Keçiborlu her şeyin en güzeline layık. İnşallah halkımız yeni hükümet binamızı beğenir’’ ifadelerinde bulundu.
Uyanık ol Başkanım2 hafta önce
Başkanım yemi Keçiborlu'da yeyip ikametini Isparta'da tutarak oraya yumurtlayan yol yorgunu verimsiz memurlar ve çalışanlar için önlem alırsan ilçemiz için iyi olur
GELENDOSTLU2 hafta önce
Demek ki bu işin partiyle alakası yokmuş. Ak Partili olup da yatan başkanlar var. Yusuf bey bu işi biliyor. İnşallah daha güzel yerlerde görev yapar. Allah yolunu hep doğru etsin.
Keçiborlu nun yerlisi 2 hafta önce
Tbrkler koca yusuf adam yapıyor helal olsun hep destek tam destek
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?