haber32 haber32

haber32

ÇARKACI’YA FIRILDAK KUBİLAY BENZETMESİ

Isparta 4
ÇARKACI’YA FIRILDAK KUBİLAY BENZETMESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı İsa Yalçın, İlçe Başkanı Mustafa Atılgan, Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı Ramazan Kabalak, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Halil Toprak, Çiçekpınar Belediye Başkanı Mustafa Erol ve çok sayıda partili Şarkik

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı İsa Yalçın, İlçe Başkanı Mustafa Atılgan, Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı Ramazan Kabalak, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Halil Toprak, Çiçekpınar Belediye Başkanı Mustafa Erol ve çok sayıda partili Şarkikaraağaç Ekspres Gazetesini ziyaret etti.
 
İl Başkanı ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu. 
 
Yalçın yaptığı açıklamada bizim Isparta da ve bütün ilçeler olduğu gibi Şarkikaraağaç’ta hassas bir nokta. Niye arkadaşlarımız siyasi mücadele içerisine giriyor, başarılı olmak için. 
 
Peki kimdir bu arkadaşlarımız kendi değerleri ancak Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde idi. Şimdi gittikleri yerlerde hala eski kimlikleri ile değer görecekler. Aslında görmeyecekler dedi. 
 
İSA ÇARKACI’YA “FIRILDAK KUBİLAY” BENZETMESİ
 
Bir insan düşünün 1999-2004 yıllarında MHP’den Meclis Üyesi idi, 2009 yılında CHP’den Meclis Üyesi adayı idi seçilemedi. 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde MHP’den Belediye Başkan Aday Adayı oluyor hemen arkasından aynı dönemde  BBP’den Belediye Başkanı adayı oluyor. Bir zamanlar siyasette Fırıldak Kubilay diyorlar ya , onu da geçti, dedi. Çapını, ağırlığını, kaç kişiyi etkileyebileceğini göreceğiz siyasette. Kendileri akşam bir yer de sabah bir yerde. 
 
BAŞ TACIMIZDIR DEDİ
 
Diğer arkadaşlarımız için de MHP içerisinde değişik sebeplerle belli bir dönem veya uzun süre siyaset yapmış olanlar her zaman başımızın tacıdır dedi. 
 
Ama MHP’nin yol haritasında ülkenin Kritik döneminde bizi farklı yerlere çekmeye çalışanlara da dur deriz.Akde vefanın olmadığı yerde MHP kesinlikle olmaz. Bir örnek verecek olursak “Bir dağa bir kuş konarsa o dağ ne kazanır, bir dağdan bir kuş uçarsa o dağ ne kaybeder”. MHP bu saatten sonra gündemi de olmaz. hiçbir şekilde gündemi olmaz.
 
İSTİFA ETMEDİ, İHRAÇ ETTİK
 
Geçtiğimiz günlerde istifa eden Hikmet Akyol’u ise biz disiplin kuruluna sevk etmiştik. Kendisi istifa etmedi, daha öncesinde biz partimizden ihraç ettik. Çıkıp kendisine söylememe rağmen kendisi istifa ettiğini söylüyor dedi. 
 
Fatih DEMİRTAŞ/ŞARKİKARAAĞAÇ
vatandaş2 yıl önce
eyyyy isa yalçın sen başkalarına ne güzel yakıştırmalar yapıyorsunda ilçe başkanı ettiğin arkadaş hakkında hiç bilgi alıyormusun isa çarkacı kubilaysa o arkadaş 10 kere kubilay olur bunu sana bilgi veren arkadaşlara bir sormanı tavsiye ederim.burada başkalarına yakıştırmalar yapacağına o arkadaşları kabalağı aday ilan ettikten sonra nasıl kazanırızda birlikte seçim çalışması yaparız diye biraz kafa yorsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum.şarkikaraağaç sevdalısı arkadaşa katılıyorum mhp lilere kan kusturanlar şimdi mhp saflarında siyaset yapıyorlar ne hazin bir tablo içim acıyor sayın isa yalçın.biriniz gelir kubilay der gider biriniz gelir travesti der giderbırakında kabalak kendi çalışmasını kendisi yapsın ilçeye destek vermek için gelirken daha çok zarar veriyorsunuz.eğer seçimi kabalak kaybederse sizin ve ocak başkanını yüzünden kaybedecek haberiz olsun.dost acı söyler.
ali azkan2 yıl önce
resimde mhp li olmayan başka partiden geçme arkadaşlar var MHP başkan yardımcısı Ali AVCI nın dediği bir söz geldi aklıma "bir kez dönen her zaman döner" bu arkadaşlara da hatırlatırsa iyi olur. mhp ye oy verecek arkadaşlar başka partiden arkadaşlara tekrarlarsa da seviniriz.
adsız2 yıl önce
Hikmet Hocanın ayrıldığı çok iyi olmuş, nasılsa partiye getirdiği bir şey yoktu. İsa Çarkacıya çalışır bundan sonra.
Şarkikaraağaç sevdalısı2 yıl önce
Bu açıklamaları il başkanına yakıştıramadım.Aşağıladığı veya hakaret ettiği insanlar yıllardır ilçede bu davayı yüceltmek için mücadele eden insanlardı.Sadece resimde yer alan kişilere bakarsa yılların emeğini kimlere emanet ettiğini görür.İsa ÇarkacıYa yapılan benzetmeyi kınıyorum.Yıllarca MHPlilere kan kusturan insanları bağrınıza basabiliyorsunuz da siz yokken orada mücadele eden her türlü sıkıntıya göğüs geren insanlara hakaret ediyorsunuz.Sessiz kalmanız ,olanları saygıyla karşılamanız sizlere daha fazla puan kazandırırdı inancındayım.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar
Kamu Hastanelerine Yeni Genel Sekreter Atandı
Kamu Hastanelerine Yeni Genel Sekreter Atandı
ISPARTA SGK'YA YENİ MÜDÜR ATANDI
ISPARTA SGK'YA YENİ MÜDÜR ATANDI

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?

GAZETE MANŞETLERİ