haber32 haber32

haber32

Darbe girişiminin sivil zanlısı Adil Öksüz dinler arası diyalog konferansına katılmış

Isparta 7
Darbe girişiminin sivil zanlısı Adil Öksüz dinler arası diyalog konferansına katılmış

Darbe girişiminin sivil zanlısı Adil Öksüz dinler arası diyalog konferansına katılmış

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
15- 16 Temmuz Kalkışma, Kanlı Darbe ve Türkiye’yi İşgal Girişimi’nin sivil ayağı olduğu önü sürülen kaçak Adil Öksüz’ün 2012’de Dinler Arası Diyalog toplantısına katıldığı saptandı. Kaçak Öksüz, ‘Kur’an ve Tevrat’ta Anne- Baba Haklarının Korunması’ başlıklı sunum yapmış.

İŞTE O AN

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) Paralel Devlet Yapılanması’nın (PDY) 15- 16 Temmuz 2016 Kalkışma, Kanlı Darbe ve Türkiye’yi İşgal Girişimi ve finalinde iç savaş çıkartma hamlesi yapanların sivil ayağı olduğu iddiası ile aranan Adil Öksüz’ün 2012 yılında Dinler Arası Diyalog Konferası’nda sunum yaptığı belgelendi.

Hain girişimlerin sivil ayağı olduğu iddia edilen ve yakalanması için ödül konan Öksüz’ün 2012’de Yardımcı Doçent Doktor iken, Azerbaycan’daki Dinler Arası Diyalog başlıklı etkinlikte, ‘Kur’an ve Tevrat’ta Anne- Baba Haklarının Korunması’ başlıklı sunum yaptığı belirlendi.

Aynı Dinler Arası Diyalog etkinliğine Süleyman Demirel Üniversitesi’nden de (SDÜ) bazı akademisyenlerin katılıp bildiri sunduğu tespit edildi.
Şimdi ne olacak?2 hafta önce
Söyler misiniz fetönün SDÜ yapılanmasına şimdi ne olacak?
peki şimdi??2 hafta önce
eee?? şimdi ne olacak?? bu ismini gizli yazdığınız AKADEMİSYENLER bu gün hala benim devletimin verdiği odada, benim devletimin verdiği imkanlardan mı faydalanacak??Bugün işe gittiler mi mesela ??? bu sırtlan sürüsü , bu devleti yiyemiyecek Allahın izniyle..!! Devletin ve milletin bütünlüğüne zarar veren kim olursa olsun cezasını çekmeli...İnsanlar ölür, devirler geçer..Türk milleti sonsuza kadar var olacaktır!!
TARIH UNUTMAZ !2 hafta önce
2012 TÜRKCE OLIMPIYATLARI VE O GÜNKÜ IKTIDARIN FETÖ´YE ÖVGÜLERI, DESTEKLERI !!! SEREFLERINE ATATÜRKSÜZ PARA BASILMASI !!! DINLER BAHCESI ACILISLARI, KILISE ACILISLARI !!!!! DIYALOK SEMPOZYUMLARI, KONFERANSLARI, SEMAVI DINLER KONSERLERI, CAMIDE AYINLER VB DAHA NELER NELER !!!!!!
KENDI BASINA NE YAPABILIRDI ?????2 hafta önce
Kanundaki CAMI ibaresinin kim IBADETHANE olarak degistirip , MISYONER CALISMALARININ ;HIRISTIYANLIGIN YAYILMASININ ÜLKEDE KIM ÖNÜNÜ ACTI?
Timuçin2 hafta önce
Dinler arası diyalog kapsamında belekte cami.kilise.havra ve sinagog yapıldı açılışınıda herhalde ben yapmadım.bu kadar inkarcı insanlar bir daha ülkemizi yönetemez inşallah.
Bojuware 2012 hafta önce
Senin dinininde mezhebininde önünde diz şöktüğününde kolkola geldiklerinizinde bunca yıl yol açanında avradını kazak avdal yellesin. Mezarına 1 tas su dökenin diyor.
BATIL KÖPÜKTÜR; YOK OLMAYA MAHKUMDUR!2 hafta önce
DINLER ARASI DIYALOK CALISMALARINDA BULUNMAK SUC VE HANGI CAMIAYA MENSUP OLDUGUNUN GÖSTERGESIYSE ; BIR COK YÜKSEK DIN GÖREVLILERI BU CALISMALARA KATILMISTIR HATTA SU ANDA BILE RESMI SITELERINDE ÖZ GECMISLERINDE BUNU GURURLA YAYIMLIYORLAR! ZATEN DOCENTLIK TEZLERINE FALAN BAKTIGINIZDA YA EHLISÜNNET OLMIYAN GÖRÜSLERI TEZ OLARAK ISLEMISLER YADA DIGER ISLAMHARICI DINLERI VB MEVZULARI! ALLAH RESULU HADISINDE BEYAN ETMIS ÜMMETININ FIRKALARA BÖLÜNECEGINI; ANCAK SÜNNETINE SARILANLAR KURTULUSA ERECEGINI!
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?