haber32 haber32

haber32

Habere gitti haber oldu

Isparta
G.Tarihi: 28.07.2013 21:21
8
Habere gitti haber oldu

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06

Akdeniz gazetesi muhabiri meslektaşımız Ali Serkan Aygün çöken gökkubbe inşaatının haberini yapmak için gittiği olay yerinde sinirleri gergin olan bazı belediye görevlilerince tartaklandı.

        

Haber32 ve Ekspres Gazetesi olarak meslektaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz.

AKTİf GAZETECİLERDEN KINAMA

Aktif Gazeteciler Derneği Başkanı Gazeteci Ali Çokyaşa, Batı Kent Mahallesi'nde yapımı devam eden Gökkubbe’nin çökmesinin ardından haber yapmak için olay yerine giden Gazeteci Serkan Aygün’e yapılan saldırıyı kınadı.

Çokyaşa’nın mesajı şöyle; “Gayesi halkı doğru bilgilendirmek olan gazetecilere saldırı hangi haklı neden olursa olsun, bir gazeteciye saldırmak ve onu darp etmek kişisel bir suç değil, toplumsal bir suçtur. Yani gazeteciye atılan yumruk halka atılmıştır. Bu anlamda gazeteci kardeşimiz Serkan Aygün’e geçmiş olsun diliyoruz. Bu menfur saldırıda bulunanları da kınıyor, acilen adli mercilerce de yasal işlem yapılmasını istiyoruz.”

BU SİNEMADA3 yıl önce
BU MHP LİLERİN İŞİ GÜCÜ VURMAK KIRMAK TEHDİT ETMEK HAVLAYIP DURMAK. ADAM İŞİNİ YAPACAK. BİRİSİ BELEDİYE BAŞKANI İŞİNİ YAPARKEN ONU ENGELLESE NE YAPARDINIZ YAVRUKURTLAR...G.TÜNÜZ YİYOSA BDP LİLERE PKK LILARA ARTISLİK YAPIN. YANLIZ KAMERAMANI DEDEM DE DÖVER.
hakan3 yıl önce
yoldan geçen gazeteci olursa bu memlekette olceği bu.
Atatürk lisesi3 yıl önce
Geçen dönemde hasan balabanla zırt pırt uğraşan gazetetenin muhabiri sanırım.Isparta Belediye Başkanına Makama yapılmayacak hakareti yapacaksın ondan sonrada vay şöyle böye diyeceksin yemezler arkadaş.
VARTO3 yıl önce
BU GAZETECİ ÇOCUK TAM BİR VUKAAT HEM KÜFREDECEK HEMDE ALKIŞ FALANMI ALACAKTI.KENDİNİ BEGENMİŞ SANA AZ BİLE BUNLAR
ahmet kara3 yıl önce
gazetecide gazeteciliğini yapsaydı .bi gazeteciye yakışırmı küfür etmek.işiniyap gardeşim.
şilk3 yıl önce
bunların işi gücü zorbalık zaten. vur, kır, parçala başka bi şey bilmezler.
kurtalan3 yıl önce
aktif gazeticiler başkanı olaraktan akdeniz gazetesi muhabiri ve meslektaşınız ali serkan aygün'ün darp edilmesini sizin kadar kınıyorum. ve yazınızın altını okuyucularınızın yorumuna açtığınız için teşekkür ederim. mühabiriniz ali serkan aygün'e gösterdiğiniz kınama hassasiyetinizi, diğer yazar arkadaşınız bayram aygün'ü de yukarıda ki gibi kınama yazsıı yazarak yazdığı yazılarının altını yoruma açmaya zorlayabilirsiniz , yazdığı yazılarının altına yorum yazmak istiyoruz vatandaşın en doğal hakkıdır.
Muharrem Ulusoy3 yıl önce
Bu Ali Çokyaşa denen adam neden herşeye zıplıyo. Ben olayı duydum, hatta ordaydım, o gazeteci arkadaş Günaydın'a küfretti. Bunu da şoförü duyunca arbede çıktı. Olay bundan ibaret, hadi bu taraflar neyse, bu Çokyaşa neden hemen bodoslama atlayıpta açıklama yapıyor. Açıklama yapsa ne olurda, dikkate alındığı kadar dikkate alınıyor işte..
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?

GAZETE MANŞETLERİ