haber32 haber32

haber32

HABERİMİZ SONRASI İLKİ YERLEŞTİRİLDİ AMA YETMEZ

Isparta
G.Tarihi: 11.10.2016 13:58
1
HABERİMİZ SONRASI İLKİ YERLEŞTİRİLDİ AMA YETMEZ

Gölcük yolu üzerindeki Polis bekleme yerine ilk konteyner yerleştirildi.

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Yaz aylarının bitmesiyle Isparta'da havalar soğumaya başladı.

15 Temmuz Fetö/Pdy Darbe girişiminden sonra Isparta'ya giriş istikametleri halkın emniyeti için Emniyet ekiplerince kontrol altına alındı.

Gece gündüz demeden 24 saat Sav Yolu, Gölcük yolu, SDÜ Kavşağı,Atabey Yolu gibi şehrin giriş istikametlerinde bekleyen emniyet ekiplerini gören vatandaşlar rahatsız oldu. Havaların soğuması ile geceleri daha da serin olan Isparta'da, bu polisler açık alanda nöbet tutuyor.

Rahatsız olan vatandaşlar; 'imkanların çok geniş olduğu bu günlerde,polislerin konteyner veya prafabrik tarzı kapalı yerlerde nöbet tutmaları daha sağlıklı olur.Şimdi vinçlerle bile kapalı alanlar taşınabiliyor.Soğukta bu polislere yazık değilmi?' dediler.

Yetkililerin şehrin giriş yerlerindeki nöbet tutan polisler için kış şartlarına uygun bekleme yerleri yapması Isparta halkı tarafından rica ediliyor.

BU HABERİMİZDEN SONRA EMNİYET EKİPLERİ İLK KONTEYNERİ GÖLÜCÜK YOLUNA YERLEŞTİRDİ.

Isparta'da geceleri havalar soğumaya başladı. Isparta halkı geceleri basit barakalarda gördükleri polislerden rahatsız olmuş,bu imkanlarda böyle basit koşullarda bekleyen polisler için rahatsızlıklarını bildirmişlerdi. Emniyet mensuplarına teşekkür eden halk ısınma probleminin daha çözülmediğini bu konteyner  iyi ama ısınma problemlerine yetmez , O polisler iyi imkanlarda beklerlerse bizlere daha verimli hizmet eder dediler.
 
Abbas hakimow1 ay önce
Kimin umurunda onlar zavallı birer memur. Sesi cikmaz icine atar yeter ki sürgün yemesin düzeni bozulmasın.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar
Yol Brifingi
Yol Brifingi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?