haber32 haber32

haber32

İlk mezunlar buluştu ..

Isparta 0
İlk mezunlar buluştu ..

Süleyman Demirel Üniversitesi’nin (SDÜ) ilk mezunları (1996) buluştu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Saltan, SDÜ’nün Dünya’ya insan gücü yetiştirmeye devam ettiğini söyledi.

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
İnsan gücü yetiştirmeye devam ediyoruz

Süleyman Demirel Üniversitesi’nin (SDÜ) ilk mezunları (1996) buluştu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Saltan, SDÜ’nün Dünya’ya insan gücü yetiştirmeye devam ettiğini söyledi. 

     SDÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezince Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi’nde düzenlenen “96 Mezunları Buluşuyor” isimli etkinlikte bir araya gelen mezunlar, eski günlerini yâd ederek hatıralarını canlandırdı.

     Hüzün ve mutluluğun bir arada yaşandığı etkinlikte, 20 yıl önce mezun olan SDÜ ailesinin en eski üyelerini, SDÜ görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kariyer Planlama Araştırma Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Dicle Özdemir Küçükçapraz, kendisinin de bir SDÜ mezunu olduğunu belirterek buluşmanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

     Her geçen yıl hızla büyüyen, Türkiye’nin en büyük üniversiteleri arasında yer alan ve bugün 80 bine yakın öğrencisi bulunan SDÜ’nün, ülkemize yetişmiş insan gücü kazandırmaya devam ettiğini belirten Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Saltan, ilk mezunları ağırlamaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.

     Umutlarına yol olan diplomalarını SDÜ’den alan 96 yılı mezunları, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Ayyıldız’ın yönetiminde SDÜ Mezuniyet Andını birlikte okuyarak mezun olmanın heyecanını yeniden yaşadı.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?