haber32 haber32

haber32

ISPARTA'DA DEVLET YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR

Isparta 4
ISPARTA'DA DEVLET YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR

Son yıllarda köylere yönelik yatırımlarını artıran Ak Parti Hükümetleri Isparta'da İl Özel İdaresi kanalıyla birçok yatırıma ve desteğe imza attı, Devlet İl Özel İdaresi aracılığıyla 2016 yılında köylere uyguladığı 255 projenin yüzde 80’ini tamamladı.

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
ISPARTA'DA DEVLET YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR

Son yıllarda köylere yönelik yatırımlarını artıran Ak Parti Hükümetleri Isparta'da İl Özel İdaresi kanalıyla birçok yatırıma ve desteğe imza attı, Devlet İl Özel İdaresi aracılığıyla 2016 yılında köylere uyguladığı 255 projenin yüzde 80’ini tamamladı.

 Ak Parti Hükümeti Bunun yanı sıra Isparta’nın en büyük sorunlarından biri olarak gösterilen öğrencilerin barınma probleminin çözümüne karşı da 5 bin kişilik yurtla büyük katkı sağladı.

Bu istikrarın sürmesi, Ülkemizin kendi içinde hükümet krizleri, koalisyonlar ve Cumhurbaşkanı, Başbakan çekişmelerinin yaşanmaması için İleri Demokrasi Ülkelerinde olduğu gibi Ülkemizde Başkanlık Sistemi artık zorunlu hale geldi.
 
Ucarken1 hafta önce
Cakilmayin ucacaz diye
VATANDAS !1 hafta önce
BU HIZMETLER DEVLETIN GÖREVI VE TABIKI YAPACAK! SIMDIYE KADAR GECIKMIS OLMASI GARIP! AYRICA MEDYA OBJEKTIFLIGINI KORUMALI! SATILMIS KALEMLER ANCAK ÜLKEYI LESLI BIR ARAZIYE GÖTÜRÜR! BU HABER DEGIL YORUM OLMUSKI, VE BU YAZININ VEYA ACIKLAMALARIN KIME AIT OLDUGUNU GÖREMIYORUZ! HERHALDE BÜTÜN VATANDASA , INANCA VE SIYASI GÖRÜSE ESIT MESAFEDE DURMASI GEREKEN SAYIN VALIYE AIT OLAMAZ !
HALBUKI AKIL AKILDAN ÜSTÜNDÜR!1 hafta önce
TEK ADAM YÖNETIMI DAHA IYIMI DIYORSUNUZ! HEMDE BALYOZ , ERGENEKON, PKK CÖZÜM SÜRECI VE MUHTEREM HOCAEFENDI , HIZMET VB KONULARDA YANILMISIZ; KANDIRILMISIYIZ DEMELERINE RAGMEN! AYRICA HANGI ILERI DEMOKRASI ÜLKELERINDE OLDUGU GIBI BELIRTIRSENIZ, AFRIKAMI, YOK MALEZYAMI , YOKSA AMERIKA´MI????
sayın valim arz ederim. anlayan varsa anlatsın. tek ve aynı 1 hafta önce
sayın valim arz ederim- tek kriter 3 faklı sonuç. okula çocuğu giden 3 sağlıkçı- biri ihraç, biri göreve iade biri açığa alınmıyo
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?