haber32 haber32

haber32

İşte Gerçek Milliyetçilik Budur..

Isparta 1
İşte Gerçek Milliyetçilik Budur..

Bu gurur Isparta’nın SD OSB’de üretim yapan BLS Makina Türkiye’de bir ilk imza atarak yerli en büyük SLAP Taşıma aracı üretti.

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Bu gurur Isparta’nın SD OSB’de üretim yapan BLS Makina Türkiye’de bir ilk imza atarak yerli en büyük SLAP Taşıma aracı üretti.

İskenderun Demir – Çelik Fabrikası daha önce bu aracı Almanya’dan alıyordu Bir Isparta markası olan BLS...
 
SD OSB’de üretim yapan BLS Makina Türkiye’de bir ilk imza atarak yerli en büyük SLAP Taşıma aracı üretti. İskenderun Demir – Çelik Fabrikası daha önce bu aracı Almanya’dan alıyordu

Bir Isparta markası olan BLS Makina dizaynı ve mühendislik projeleri tamamen kendine ait olan önemli bir üretime imza atarak Isparta ve Türkiye’ye yeni bir gurur yaşattı.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Isparta Davrazspor Başkanı Bülent Sarıgül’ün yaptığı BLS Makine üretimini Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesine geçtiğimiz günlerde taşımıştı.

BLS Makine önemli bir yerli üretime imza attı. BLS Makine İskenderun Demir – Çelik Fabrikasına çok önemli bir imalat yaptı.

BLS Makina Türkiye ilk kez ülkenin en büyük SLAP Taşıma aracını üretti ve dün İskenderun’a gönderdi. 300 tona kadar taşıma kapasitesine sahip SLAP Taşıma aracının üretiminin tamamı yerli. Projenin dizaynı ve bütün mühendislik projeleri, çalışmaları BLS Makinaya ait.

İskenderun Demir – Çelik Fabrikası daha önce bu aracı Almanya’dan ithal ediyordu. BLS Makine Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Sarıgül, yeni üretimler yapmak için çalışmalarının sürdüğünü belirterek:”Bu büyüklükte Türkiye’deki ilk SLAP Taşıma aracını üretmekten gurur duyuyoruz. Projenin her aşaması yerli. Arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
sağ olsun2 hafta önce
ALPER BAYHAN sağolsun onun sayesinde BLS MAKİNA kendi memleketine dönme kararı aldı ve buraya taşıdı fabrikasını
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?