haber32 haber32

haber32

Iyaş'tan Yeni Basın Açıklaması

Isparta 13
Iyaş'tan Yeni Basın Açıklaması

Iyaş'tan Yeni Basın Açıklaması

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
KAMUOYUNA DUYURULUR

    Isparta Yatırım A.Ş, 1996 yılında 10 kişinin önderliğinde Isparta halkı tarafından kurulmuştur. IYAŞ o günden bugüne kadar halkından aldığı destek ve güvenle daha çok üretim, daha çok istihdam ve ülkesine daha çok vergi verme hedefi doğrultusunda adımlarını atmıştır. Isparta'nın ilk hipermarket alışveriş merkezi IYAŞ'ın eseridir. Isparta'nın ilk günümüz modern hayatın gereksinimi olan AVM yatırımı yine IYAŞ tarafından gerçekleştirilmiştir. Şehrimizin atıl kalan Isparta Oteli ve Süleyman Demirel Kongre Sarayı, IYAŞ tarafından yeniden ilimize yakışır bir şekilde hizmete sunulmuştur.

Iyaş bir tarafından ticari hayatını sürdürürken diğer tarafıdan devletine ve milletine karşı görevlerini yerine getirmektedir. IYAŞ Selçuklu İlköğretim Okulu, Fatih Mahallesi Toplum Sağlığı Merkezi sosyal sorumluluk projelerinden en önemlileridir. IYAŞ ve bağlı olduğu şirketler gurubu bünyesinde 1000'den fazla kişiye iş imkanı sunulmaktadır. Isparta'da faaliyet gösteren birçok esnaftan mal temini yapmaktadır. IYAŞ Isparta'nın sosyal hayatına büyük katkılar sunmaktadır. IYAŞ'sız bir Isparta düşünülemez. 

    IYAŞ'ın bugünlere gelmesinde fikirleri, kararları ve icraatları ile çok büyük katkıları olan Yönetim Kurulu  Başkanımız Sayın Bahattin Şenol'un devletine ve milletine bağlılığından, sadakatından bir nebze kuşkumuz yok. Adalete ve devlete olan güvenimiz tamdır. Ancak IYAŞ, ne Bahattin Şenol'un ne de emanetçi olan bizlerin malıdır. IYAŞ bir grubun, bir örgütün malı da değildir. IYAŞ Isparta halkının malıdır.

2000'den fazla ortağı olan IYAŞ'ın yönetim ve diğer organlarını seçecek merci Genel Kuruldur. Kanunlar kapsamında her yıl toplanan IYAŞ Genel Kurulu, kendisini yönetecek kişileri belirlemekte ve alınan kararlarla ilgili yetkisini vermektedir. Bahattin Şenol ve ekibi de genel kurulun kendisine verdiği yetki doğrultusunda şirket menfaatleri doğrultusunda adımlarını atmaktadır.

    Yönetim Kurulu Başkanımızın tutuklanmasından sonra Sabah Akdeniz ekinde çıkan bir haber ve ortaya atılan iddialar tamamen yalandır. Futbolcu Hakan Şükür'ün IYAŞ A.Ş'den hissesi olduğuna yönelik iddia iftiradır. İftira sahipleri iddiasını ispat etmek zorundadır. Hakan Şükür'ün IYAŞ'ta bir tek hissesi yoktur. Cemaatin etlerinin IYAŞ marketlerinde satıldığı iddiası da iftiradır. Bu iftiraları ortaya atanlarla ilgili hukuki süreç başlatılmıştır. Yazılanların iftira olduğu yüce mahkemenin kararı ile de ortaya çıkacaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla.

YÖNETİM KURULU    
IYAŞ ISPARTA GIDA SANAYİ VE TİC. A.Ş
vatansever1 ay önce
İstediğin kadar hukuki süreç başlat kardeşim. Yönetiminizin kimlerle oturup kalktığı ortada. Ayrıca KİPA gibi dev bir firmayı Isparta'da barındırmayanlar kim olabilir acaba ! Belli ki FETÖ gibi arkasında derin güçlerin olduğu bir örgüt. Ben bu kanaatteyim. Para nerde FETÖ orda bilmez misiniz. Her yere sızan FETÖ size mi sızmadı acaba. Alış-veriş yapardım bir daha asla...
MAZLUMUN AHI ; TAHTINDAN INDIRIR SAHI!1 ay önce
SUC ISNAD EDILEN KISILERIN ; SUCLARI ISPAT EDILENE KADAR MASUMLUK KARINESINE SAHIPTIRLER ! O ZAMANA KADAR FETÖCÜ METÖCÜ SUCU BUCU BU DARBENIN PLANINI OYUNU KURAN ; MILLETIMIZIN ÜZERINE BOMBALAR YAGDIRAN , MILLETIMIZIN CANINA MALINA KASDEDEN IC VE DIS HAINLERIN DESTEKCI VE SEMMPATIZANLARININ ALLAH BIN BELESINI VERSIN ; KAHHAR ISMI SERIFI HÜRMETINE KAHRU PERISAN EYLESIN ! AMIN AMIN AMIN BI HURMETI DAHE VE YEASIN !
Birisi1 ay önce
FETÖ diyememişler hala cemaat(!) diyorlar, daha ne desinler.
vatandaş1 ay önce
ıyaş ıspartanın malıdır kişiler gelip geçicidir ıyaş yüzlerce kişiye ekmek vermektedir
Ayhan hoca1 ay önce
ıyaş yönetim kurulu başkanı fetocu çıkıp tutuklandığına göre ıyaş içerisinde de fetocular vardır.BUNLAR DERHAL TEMİZLENMELİ..HİÇ BİR TARİKAT VE CEMAATLA İLİŞKİSİ OLMAYAN birisinin yönetim kurulu başkanı olmalı..
fikri1 ay önce
Genel müdürünüz hain, yönetim kurulu başkanınız hain,demekki bu şirkette bir problem var, tamamen temizleninceye kadar ıyaşdan alış veriş yapmayalım, insanlar 15 temmuzda bu vatan için canlarını verdi.Biz alış veriş yapmamışız çokmu arkadaşlar. Biraz sağduyulu olalım.
pinokyo1 ay önce
HADİ ORDAN KİM İNANIR SİZE
Gs1 ay önce
Hepsi yalan tek doğru iyaş
ALLAHIN ADALETI ASLA GECIKMEZ!1 ay önce
TEK BIZ MILLETCE ALLAHA DOGRU KULLUK YAPALIM! 9 AZAMIZI HARAMDAN KORUYALIM! BÖYLE MASA BASI HABERCILIK YAPANLARI ALLAH FIRSAT VERMESIN! IFTIRACILARI KAHRUPERISAN EYLESIN AMIN! KURBAN ETLERI IYAS´TAMI SATILDI; YOKSA AFYONDA SUCUK FABRIKALARINDAMI ! MAALESEF ÜLKEMIZDE GÜC YANLISI BAZI GAZETELER HER TARIHTE , 28 SUBAT, BALYOZ , ERGENEKON SÜRECLERINDE BELLEKLERIMIZDE TAP TAZE CIRKIN IFTIRALARI! MAALESEF GAZETE KÜPÜRÜMÜ YOKSA ; IFTIRACI LAGIM CUKURUMU BELLI DEGIL BAZI GAZETELER TARIH BOYUNCA !
Mutlu1 ay önce
Iyaş hakkında atılan iftiralara kanma ey ISPARTA !!! Kendi çıkarları ve şahsi menfaati olanlar veya zamanında karın ağrısı olanlar yanlış yönlendirme yapmaktadır. Yalan haberlerle kamuoyu yanlış yönlendirmek istenmektedir.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar
Yol Brifingi
Yol Brifingi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?