haber32 haber32

haber32

Patpatlara özel önlem!

Isparta 1
Patpatlara özel önlem!

Patpatlara özel önlem!

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Yalvaç İlçe Emniyet Müdürlüğü arazi taşıtlarının şehir içerisine girmesinin önüne geçmek üzere denetimlerini sıklaştıracak. Alınan karara göre patpatlara özel önlem alınacak.

Halk arasında pat pat diye tabir edilen arazi araçlarının trafiği tehlikeye düşürmesi ve bazen üzücü kazalara neden olması konusu geçtiğimiz günlerde Yalvaç Kaymakamlığı tarafından ilki düzenlenen Vatandaş Buluşması toplantısında ele alındı.

Yalvaç Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, halktan patpatların oluşturduğu tehlikelerden dolayı sık sık şikayetler aldıklarını bu nedenle toplantının gündemine bu konuyu da koyduklarını dile getirerek bu konuda İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Canpolat’a söz verdi.

Emniyet Müdürü Canpolat patpatların şehir içerisine girmesinin sakıncalarından söz ederek bu konuyla ilgili olarak tedbir aldıklarını ancak yine de tam anlamıyla soruna çözüm bulunamadığını dile getirerek şöyle konuştu:

“Kırsal kesimde yoğun olarak kullanılan bu arazi araçlarımız özellikle ilçe pazarının olduğu Pazartesi günleri ilçe merkezine giriş yapmaktadır. Çiftçi ürettiği tarımsal ürünleri satmak amacıyla bu araçlara yükleyip şehre geliyor. Tabi bunlar fabrikasyon imalatı olmayınca bir çok teknik aksamı eksik. Işıklandırmaları fren tertibatları yeterli durumda değil. Bizim 1 tek trafik ekibimiz olduğu için heryeri kontrol etme şansımız olmuyor. Bu konuda köy muhtarlıklarımızın patpat sahiplerini uyarmalarını istiyoruz. Herhangi bir üzücü kazaya sebebiyet verilmemesi için elbirliği ile çalışmalıyız. Kurallara uymayanlara cezai müeyyidelerin uygulanacağını da buradan tüm vatandaşlarımıza duyurmuş olalım.”
Pat Pat Mı ?1 hafta önce
Ne şehir içi ne de şehir dışı son derece tehlikeli araç bunlar. Kesinlikle trafiğe çıkarılmamalı. Zira sürücüleri içinde emniyetli araçlar değil. Pat Pat....... sonu Pat Pat olmaz İnşallah.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?