haber32 haber32

haber32

ŞİFA Hastanesi “Yoğun Bakım”da hedefine ulaştı

Isparta
G.Tarihi: 05.06.2013 10:33
5
ŞİFA Hastanesi “Yoğun Bakım”da hedefine ulaştı

Özel Şifa Hastanesi Başhekimi Kumru Aygül yetişkin bakım ünitesi ve yeni doğan ünitesinde hedeflerine ulaştıklarını, Isparta’ya kaliteli bir hizmet verdikleri için gururlu bir mutluluk yaşadıklarını söyledi.

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Özel Şifa Hastanesi Başhekimi Kumru Aygül yetişkin bakım ünitesi ve yeni doğan ünitesinde hedeflerine ulaştıklarını, Isparta’ya kaliteli bir hizmet verdikleri için gururlu bir mutluluk yaşadıklarını söyledi. 
 
2012 ve 2013 hedeflerini dün basın toplantısı yaparak dile getiren Özel Şifa Hastanesi Başhekimi Kumru Aygül, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Sevgi Akdeniz ve yine Çocuk Hastalıkları Uzmanı Nilüfer Öğün “Isparta’ya bu anlamda destek veren bir kurum olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
 
Başhekim Aygül konuşmasında; “2012 yılının hedefleri içinde erişkin yoğun bakımı ile ilgili 3. Basamak olma hedefimiz ve yatak kapasitemizi 9’dan 14’e çıkarma hedefimiz vardı. Bu hedefe ulaştığımızda da sizlerle yine paylaşmıştık. Onunla ilgili kısa bir bilgi verecek olursak şuan 3. Basamak yoğun bakım olarak 14 yatak üzerinden erişkin hizmet vermekteyiz. Şuan gerçekten başarılı bir çizgi yakaladık ve bu memnuniyetlerle bize geri dönüyor. Bu konuda yaptığımız katkıdan ve Isparta’ya bu anlamdaki ihtiyaçlarına destek olan bir kurum olmaktan, dış sevkleri önlemiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2013 yılı hedeflerimiz için de ise yeni doğan yoğun bakım ve koroner yoğun bakım ile hedef koymuştuk. Bu bir süreç, bir çalışma. 2013 Mayıs ayı itibariyle 7 yataklı koroner yoğun bakımımızı 2.basamak olarak 16 yataklı yeni doğan yoğun bakımımızı ise 3A olarak tescillemiş bulunmaktayız. 4 yataklı ve birinci basamaklı olan yeni doğan yoğun bakım ünitemiz şuan hizmette 16 yataklı ve 3A olarak tescillenmiş durumda. Hasta kabullerimiz başlamıştır.” Dedi
Çocuk Hastalıkları Uzmanı Nilüfer Öğün yeni doğan ünitesinin  bir ekip işi olduğunun altını çizerek şöyle devam etti; “Çocuk hastalıkları bünyesinde yeni doğan apayrı bir daldır. Bizim yaptığımız işler içinde belki en zevklisi ama aynı zamanda ende risklisidir. Bu anlamda Ispartada bizim hastanemizde de donanımlı hizmet veriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni doğan bir ekip işidir. Bu konuda hastanemiz alet, edevat açısından bizleri çok desteklemiştir. Ancak bizimde ekip olarak bu konuda hizmet vermeye gayret edeceğiz.”
 
Daha sonra söz alan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Sevgi Akdeniz ise; “Tüm Türkiyede olduğu gibi Isparta’da yeni doğan ünitesine gerçektende ihtiyaç var. Bir bebek doğduğunda nereye sevk edelim diye baya sıkıntılar yaşanıyor her yer dolu olduğu için bu gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalıyorduk. O yüzden çok önemli bir ünitenin açılmasından, böyle bir açığı kapatmaya çalıştığımızdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Elimizden geldiğince bütün sevkleri kabul etmeye ailelere yardımcı olmaya çalışacağız.”
Dikkatli Vatandaş3 yıl önce
Mevzuatçı vatandaşa yeni doğan ve yoğun bakım uzmanları olmadığını itiraf ettikleri için teşekkür ederim.
Mevzuatçı Vatandaş3 yıl önce
Dikkatli vatandaş! Yoğun Bakım tebliğini iyice incelemenizi öneririm.
Dikkatli Vatandaş3 yıl önce
Sayın Editör! Bakıyorum bazı mesajlar yok ediliyor. Yoksa duygusal ilişkiniz mi var? Adı geçen özel hastanede yeni doğan uzmanı ve erişkin yoğun bakım uzmanı yok. Bunu niye yazmıyorsunuz? Kamu sağlığı ve menfaatini bakanlık gibi siz de önemsemiyorsunuz anlaşılan. Sadece para kazanmak için yapılanlara yazık!
KAHRAMAN3 yıl önce
İYİ GÜZEL ÇALIŞMALAR BUNLAR. FAKAT ŞİFA HASTANESİ PERSONEL KONUSUNDA PERSONELİNE HİÇ SAHİP ÇIKMIYOR. BİR MUAYİNEDE GÖRDÜĞÜN PERSONELİ DİĞERKİ MUAYİNEDE GÖREMİYORSUN. UNUTMAYINKİ GEMİYİ YÜRÜTEN KAPTAN DEĞİL İŞCİLERDİR. MAŞALLAH SANAYİ ÇIRAĞI GİBİ SÜREKLİ ELEMAN DEĞİŞİYOR NEDENSE. ACAYİP Bİ PERSONEL SİRKÜLESİ VAR. ACABA NEDENİ NE???????
FOTOĞRAF ANALİZİ....3 yıl önce
TEŞEKKÜRLER.. ISPARTA MIZA BÖYLE HİZMETLERİ ESİRGEMEYEN SAĞLIK SEKTÖRÜNE TEŞEKKÜRLER..
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?

GAZETE MANŞETLERİ