haber32 haber32

haber32

Tesadüfün Böylesi..

Isparta
G.Tarihi: 25.11.2016 14:23
8
Tesadüfün Böylesi..

Tesadüfün Böylesi..

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişimininardından, örgütün TSK imamı olduğu belirlenen ve darbenin 1 numaralı ismiolarak aranan Adil Öksüz'ün 2012 yılına ait fotoğrafları ortaya çıktı.

'DİNLER ARASI DİYALOG'

Fotoğrafların, Arnavutluk'ta bulunan ve örgüte yakın BedirÜniversitesi'nin 2012 yılında düzenlediği 'dinler arası diyalog' konulu birkonferansa ait olduğu öğrenildi. Türkiye'den katılan isimler arasında olanÖksüz, toplantıda Yahudiliğin anne-babaya gösterdiği önemi ve İslam ilekarşılaştırmasını anlattı.

ÖZEL OTURUMA KATILMIŞ

Arnavutluk'ta 'İnsani Araştırmalar Konferansı' adıylagerçekleşen dinler arası diyalog toplantısında, Amerika, İngiltere, İtalya,Fransa, Avusturya, Malezya, Romanya, Makedonya, Nijerya ve Türkiye'dentemsilciler bulunuyordu. Özel konferansta 50'ye yakın sunum yapılırken, Yahudidin adamları da toplantıda konuşmalar yaptı. Toplantıda FETÖ elebaşı Fetullah Gülen için özel oturum da yapıldı. Gülen özel oturumunda ise Dr. Bekir Çınar,Gülen'in dinler arası diyalog ve hoşgörü görüşlerini, ülkelerin temsilcilerine anlattı.

YAHUDİLİĞİ ÖVMÜŞ

Adil Öksüz'ün Arnavutluk'ta yaptığı sunumun detayları daortaya çıktı. Konuşmasında, Yahudilikte anne-babaya itaatin nesilden neslegelen bir gelenek olduğunu vurgulayan Öksüz, "Bu onur Yahudi mistikanlayışının temellerindendir ve Yahudi milletinin daimi olmasının en önde gelenşartıdır. Burada anne ve babaya bağlılık çocuğun Yahudi toplumuna bağlılığınıve onun ileride Yahudi bir erkek veya Yahudi bir kadın olmasını sağlar"dedi.

TÜRKİYE'DEN KATILAN İSİMLER

Öksüz toplantıda, Yahudi ırkının daimi oluşuna dair de uzunbir konuşma yaptı. Öksüz'ün Arnavutluk'ta katıldığı toplantıya, Türkiye'den çoksayıda isim de katıldı. Akademisyenlerin bazıları Öksüz'ün de bulunduğufotoğraf karesine girerken, çoğunun toplantıda konuşma yaptığı öğrenildi.

3 AKADEMİSYEN YAN YANA

 Toplantıda Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nden 3 isim bulundu. Salonda'da yan yana oturan akademisyenler H.S, M.G ve V.A. halen  Isparta'da görev yapıyor. Bu isimlerden V.A. üniversitenin yönetiminde görev alırken H.S. ise bir fakültede dekan vekili. M.G'nin ise FETÖ'ye yakın olduğu bilinen Arnavutluk'taki Epoka Üniversitesi'nde uzun süre öğretim üyeliğiyaptığı öğrenildi.

(Kaynak: Yeni Şafak)
AYAGIMIZI DININ ÜZERINE SABIT KIL YARABBI!1 hafta önce
ZATEN BU VB ILAHIYAT KÖKENLILERE DIKKATLE BAKTIGIMIZ ZAMAN ; YAPTIKLARI DOCENTLIK, TEZLERINE BAKILIRSA " HIRISTIYANLIKTA ASLI GÜNAH DOKTIRINI" VB. YADA YAHUDILIK MESÉLELERI! SEN ISLAM ALIMIMISIN YOKSA BASKA DINLERINMI?
sizin yapacağınız haberin2 hafta önce
2012 de kimlerin fotoları var şu an devletin en üst tabakalarında bulunanlardan.onlarıda yayınlasana haber32 işine gelmiyomu
Google chrome ile resim arama2 hafta önce
Chrome da mobilde resme basılı tutun ve resmi Google da ara diyin. Yüzleri açık olan resimler geliyor bu şekilde.
Haber32'ye2 hafta önce
Yüzlerini kapatmayın ki iyice görelim kim ne tür faaliyette bulunmuş, devletimiz de bilsin halkımız da bilsin..
Isparta Emniyetine2 hafta önce
İhbar niteliğindeki bu haberin değerlendirmenizi bekliyoruz..
bu tipler her dönem makbul ve geçerlidir2 hafta önce
O gün menfaat orada, güç orada idi. Çıkarcı ve muhteris kifayetsizler için kıble orasıydı. Bugün kıbleleri değişti. Mesela ismi geçenlerden biri o zaman Epokada idi. 17-25 Aralıkta işler değişince yeni bir kıble edindi. Yarın kıblesi neresi olur Allah bilir.
insaf2 hafta önce
iyide 2012 de yapılan bir toplantı o zamanlar adil öksüz denilen haini tanıyormuyduk.......insanlar bu hainlerin gerçek niyetlerini ögrenerek bu yapıdan uzaklaşmış olamazlarmı bu ülkede herkezmi haih herkezmi paralelci....
KESER DÖNDÜ SAP DÖNDÜ, GÜN GELDI HESAP DÖNDÜ !!!!2 hafta önce
HALBUKI 2012´DE MILLETI: BU ÖRGÜTÜ SEVMEYI ; SEVMIYORSAN SAYGI DUYMAYI MECBUR EDIYORDU SISTEM ADETA ! BUNLARI VE YAPTIKLARINI ELESTIRENLERIN BASLARINA TÜRLÜ ISLER ACILIYORDU ; HATTA O SIRALAR BU ÖRGÜTE DOKUNAN YANIYORDU !!! BU SEBEBLE RIZKIN ALLAHTAN OLDUGUNU UNUTANLAR ; OGLUNA IS KIZINA ES BULAMAM ENDISESIYLE FETÖNÜN KAPISINDA KULL OLMAYI SECMISLERDI !!! KEDI BILE RIZKIN ALLAHTAN OLDUGUNU UNUTMAZ ; EKMEK VERENIN SADECE ARACI OLDUGUNU BILIR , VE EKMEK VERENE KUL OLMAZMIS !!!!
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?