haber32 haber32

haber32

Türk Ocağı Sdülü'lerle tanışma kahvaltısı düzenledi

Isparta 0
Türk Ocağı Sdülü'lerle tanışma kahvaltısı düzenledi

Türk Ocağı Sdülü'lerle tanışma kahvaltısı düzenledi

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
   Türkocakları Isparta Şubesinin yıllardır her ayın ilk pazar sabahı SDÜ öğrencilerine verdiği kahvaltı pazar günü gerçekleştirildi.
Kahvaltıya Türkocaklı hanımlar, Kent Konseyi Başkanı, Türk Yurdu Topluluk Akademik Danışmanı Prof. Dr. Mahmut Bülbül ve 200 civarında SDÜ öğrencisi katıldı.
Güzel bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda söz alan aileler ve öğrenciler bu etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Programın ilerleyen bölümünde Isparta Türkocağı Gençlik kolu başkanı sdü öğrencisi M. Ali Cingöz görevini Suriye Türkmenlerinden SDÜ öğrencisi Yusuf Ali ye devretti.
Bir yıl süreyle görev yapan Cingöz'e bir teşekkür plaketi sunan Başkan Op. Dr. Levent Başyiğit özverili çalışmalarından dolayı şükranlarını belirtti.
SDÜ Türk Yurdu topluluğunun davetlisi olarak Türkocakları Onursal Genel Başkanı Av. Nuri Gürgür'ün 24 Ekim Pazartesi günü saat 14.00 de Prof. Dr. Lütfü Çakmakçı Kültür merkezinde "Ortadoğu'da ki gelişmeler, Türkiye ve Gençliğimizin durumu" konulu bir konferans vereceği anons edilerek etkinlik sonlandırıldı.
 
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar
Yol Brifingi
Yol Brifingi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?