haber32 haber32

haber32

Türkiye'de ilk olacak..

Isparta 5
Türkiye'de ilk olacak..

Türkiye'de ilk olacak..

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06

Kamu - Özel ortaklığı ile yapılan Isparta Şehir Hastanesi, Türkiye'ye kazandırılan ilk şehir hastanesi unvanını kazanmış olacak.
Üstyapı, altyapı, çevre koruma, konut ve komple havalimanı inşaatı alanında birbirinden nitelikli birçok projenin altında imzası bulunan Akfen İnşaat, taahhüt ve altyapı sektöründeki 40 yıllık deneyim ve uzmanlığını Isparta’da sağlık sektörüne taşıdı.
Şehir Hastaneleri’nin yapımında aktif rol üstlenmeyi hedefleyen Akfen İnşaat, yap-işlet-devret alanındaki tecrübe ve know-how’ını sağlık sektörünün dönüşümünde değerlendirecek.
Bugüne kadar Isparta, Tekirdağ ve Eskişehir olmak üzere 3 farklı şehir has tanesi projesinin Kamu-Özel İşbirliği (PPP) modeli ile yapımını üstlenen Akfen İnşaat, toplam 2 bin 316 yatak kapasitesine sahip bu 3 proje için 3 milyar TL yatırım yapacak.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Kamu-Özel İşbirliği (PPP) modeliyle hayata geçirilen Şehir Hastaneleri ile Türkiye'yi teknolojik altyapısı ve donanımı güçlü modern hastaneler kazandıracak olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Akın,şu açıklamada bulundu: “Havalimanları,konut, doğalgaz boru hatları, okullar ve enerji santralleri gibi Türkiye'de büyük ölçekli projelere imza atmış bir şirket olarak, Şehir Hastaneleri iie Akfen inşaat’ın yıllara dayanan deneyimi ve Uluslararası standartlarda binalar geliştirmedeki uzmanlığını sağlık alanında da göstermeye devam ediyoruz.
Kamu-Özel-İşbiriiği (PPP) modeli ile hayata geçireceğimiz Isparta, Eskişehir ve Tekirdağ Şehir Hastaneleri, Sağlık Bakanlığı şartnamelerine uygun olarak en yeni teknoloji ve ekipmanlar ile donatılacak. Toplam 3 milyar TL yatırımla tamamlamayı planladığımız üç hastaneden biri olan Isparta Şehir Hastanesi'nde sona yaklaştık. Projeyi, planladığımız tarihten yaklaşık 6 ay önce bitiriyoruz. Yılsonuna kadar Sağlık Bakanlığı'na teslim etmeyi planladığımız proje, Türkiye'nin ilk Şehir Hastanelerinden biri olacak” diye konuştu.

Hamdi Akın, Isparta Şehir Hastanesi ise toplam 167 polikliniği, 19 ameliyathanesi ve toplam 755 yatak kapasitesi ile bölgede sağlık hizmetlerinin geliştirilmesine önemli bir katkı sunacak. 222 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen hastane, aynı zamanda özel bir Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne sahip olacak.

Akfen İnşaat, bu yılın sonuna kadar tamamlayacağı öngörülen Isparta Şehir Hastanesi ile Türkiye'ye ilk şehir hastanelerinden birini kazandırmış olacak.
Ömer1 ay önce
Burası migros kavşağı civari
ali1 ay önce
nereye yapılıyor peki çünür mü
Soru..1 ay önce
Devlet kendisi kendi eliyle yapsaydı bu hizmeti daha iyi olazmıydı acaba...?
Yeri uygun değil1 ay önce
3 yakası sanayi, 1 tarafı istasyon ! O hastane açılsın, bakalım o civarda trafik nasıl bir hal alacak. Ekstra tedbirler şart.
Adem 1 ay önce
ALLAH razı olsun hükümetimizden işte bu hizmet insanlığa. Meyve veren ağaç taşlanır.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar
Yol Brifingi
Yol Brifingi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?