haber32 haber32

haber32

YEREL BASINDA BUGÜN

Isparta
G.Tarihi: 14.10.2016 12:11
0
YEREL BASINDA BUGÜN

Isparta basınındaki bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle;

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
EXPRESS:ITKM TMSF’YE GEÇECEK
 
FETÖ Firarisi Kadıahmetoğulları A.Ş’nin Sahibi Hilmi ÜNAL’ın Isparta’nın parasıyla yaptığı Antalya’daki AVM’sine TMSF El koydu. Kadıahmetoğullarının ve tasfiye halindeki Bank Asya’nın büyük hissedar olduğu ITKM’de de benzer bir sürecin yaşanması bekleniyor.
 
AKDENİZ:UMUT DEVLET’TE
 
2006’da başladığı Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi İnşaatında basiretli bir tacirden uzak iş ve işlemler içerisine giren, Belediye yönetimlerinin verdiği tavizlerden güç alarak Mart-2009’da bitecek projeyi 7 yıldır geciktiren Antalya Merkezli Kadıahmetoğulları A.Ş’ye kayyum atandı.
 
ÇÖZÜM:Büyük FETÖ operasyonu
 
Isparta Emniyet Müdürlüğünce yapılan FETÖ operasyonunda 14 iş adamı hakkında gözaltı kararı alındı.
 
GÜLKENT:14 İŞ ADAMI GÖZALTINDA
 
Isparta’da Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkarılan 25 iş adamından 14’ü gözaltına alındı.
 
DEMOKRAT:İş dünyasında FETÖ depremi
 
Isparta iş dünyası dün FETÖ soruşturması kapsamında  düzenlenen operasyonlarla sarsıldı.
 
ISPARTA POSTASI:’O bölegedeki eczacılar kendi kaderiyle baş başa ‘
 
Isparta Şehir Hastanesi’nin hizmete girmesiyle birlikte Devlet Hastanesi ile Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, mevcut binalarına kilit vuracak.
 
GÜLSES:Üniversite’de FETÖ’yle mücadele çok önce başladı
 
Süleyman Demirel Üniversitesinde FETÖ ile mücadelenin çok önceden başladığını söyleyen Prof. Dr. İlker Çarıkçı ‘’SDÜ’de FETÖ ile mücadele rektörlük seçimlerinden çok önce başlamıştı , hatta 17-25 Aralık sürecinden önce başlamıştı.
 
OLUŞUM:14 İŞ ADAMI gözaltına alındı
 
Isparta’da Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında  hakkında gözaltı kararı çıkarılan 21 iş adamından 14’ü yakalandı.

MANŞET:YAŞANABİLİR BİR ISPARTA İÇİN

IYAŞ Park AVM yanındaki Belediyeye ait benzinliğin mecliste oybirliği ile yeşil alan ilan edilmesinin ardından, Belediye Başkanı Günaydın, toplam yüksekliği 26 metre olacak alt tabanı köfke, üst kısımları ise ahşaba işlenen gül motiflerinden oluşan saat kulesinin bu yeşil alana taşınacağını açıkladı.
 
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar
Yol Brifingi
Yol Brifingi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi
TOKi dışında bir alternatif geliştirdi

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?