haber32 haber32

haber32

YEREL BASINDA BUGÜN

Isparta 0
YEREL BASINDA BUGÜN

Isparta basınındaki bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle;

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
EXPRESS:GAZİLER 15 TEMMUZ GECESİNİ ANLATTI

Gençlik ve Spor Bakanlığının "Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar" projesi kapsamında FETÖ'nün darbe girişiminde, darbecilere karşı mücadele veren 3 gazi, yaşadıklarını paylaştı.
 
AKDENİZ:2017 müjdeleri
 
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç,2017’nin Isparta için ‘karayolları yatırım yılı’ olacağını ilan etti.
 
ÇÖZÜM:’’Isparta turizmde çok önemli potansiyellere sahip,değerlendirelim’’
 
TBMM’de devam eden Plan Bütçe Komisyonundaki çalışmaları nedeniyle Davraz Turizm çalıştayına katılamayan AK Parti Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç gönderdiği mesajda’’ Isparta turizmde çok önemli potansiyellere sahip.
 
HABER:Damızlık SIĞIR Yetiştiricileri Birliği ve Tarım İl Müdürlüğü siz ne işe yararsınız?
 
Devletin ve hükümetin tüm desteklerine rağmen,Isparta’da büyükbaş hayvancılık sektörü bir türlü geliştirilemiyor.
 
MANŞET:O KAMYON GELMEZSE KÖYLÜLER AÇ KALACAK
 
Isparta’nın Sütçüler ilçesine bağlı Darıbükü köyünde inşa edilen Kasımlar Barajı ve HES projesinde su tutulmasıyla mağdur olan köylüler,Isparta Valiliği ile Sütçüler Kaymakamlığı’na ortak dilekçe vererek sorunlarının çözülmesini istedi.
 
DEMOKRAT: ‘’ISPARTA OLARAK ALTINDAN KALKACAĞIMIZ BİR İŞ DEĞİL’’
 
Vali Şehmus Günaydın, Hristiyanlar için çok büyük öneme sahip olan ve büyük bir bölümü Isparta sınırları içinden geçen St. Paul Yolu’nun inanç turizmi bakımından son derece büyük öneme sahip olduğunu belirterek, ‘’Bu proje Isparta olarak altından kalkacağımız bir iş değil. Bunu Türkiye projesi olarak görmeliyiz’’ dedi.
 
 
ISPARTA POSTASI: SÜT FİYATINDAKİ DALGALANMADAN ISPARTA ETKİLENMİYOR
 
Isparta Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı H. Hüseyin Özdemir, kış aylarındaki süt ürünlerinin tüketimin azılığından dolayı stok fazlalığı oluştuğunu talebin de azaldığına dikkat çekti.
 
 
GÜLSES: ‘ÇOCUK GELİN SAYISI ARTAR’
 
Türkiye gündeminde ilk sıraya oturan cinsel istismar yasasındaki değişiklik önergesine bir tepkide Isparta Barosu Çocuk Hakları Komisyonundan geldi.
 
 
OLUŞUM: GAZİLER, ISPARTA’DA 15 TEMMUZ GECESİNİ ANLATTI
 
Gençlik ve Spor Bakanlığının ‘’Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar’’ projesi kapsamında FETÖ’nün darbe girişiminde, darbecilere karşı mücadele veren 3 gazi, yaşadıklarını paylaştı.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?