banner121

​İl Trafik Komisyonu karan uygulansın

Isparta 18.08.2014, 08:52 18.08.2014, 09:27
​İl Trafik Komisyonu karan uygulansın
İl Trafik Komisyonu Üyesi, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Tural, Köy Garajı'na giriş ve çıkış yapan araçların şehir içinde yolcu iniş ve biniş yaptırdığını söyledi.

İl Trafik Komisyonu kararına göre, araçların şehir içinde iniş ve biniş yaptıramayacağının altını çizen Tural, "bu konuda alınmış bir karar var.

İlçe, kasaba ve köy otobüsleri bu kurala uymuyor. Şehir içinde iniş ve biniş yaptırılıyor. Bu durum sadece bizim esnafımız açısından değil. Tüm esnaflar açısından mağdur edici.

Köy Garajı esnafı iş yapamıyor.

Yolcu otobüsleri Köy Garajı'dan boş çıkıyor, boş giriyor. Çünkü insanlar şehir içinde iniş ve biniş yapıyor. Bu önlenmeli. Sayın Valimizden destek ve yardım isteyeceğiz" dedi.
haber32
haber32
Yorumlar (20)
0 7 yıl önce
anlaşılan bu vatandaşın köy karajında iş yeri var. Aklı fikri köy veya ilçelere giden vatandaş ve memura nasıl zulmederim kaygısı var.
0 7 yıl önce
herkes vatandaş nasıl rahat eder diye düşünür, bizimkiler hala kısa yoldan zenginlik derdinde. Ayrıca insanların köy garajına gelip tekrar mesela istasyona dönmesi en değerli vakit israfıdır.
0 7 yıl önce
bir otobüsçü bir esnaf toplam 2 otobüsçü ve esnef düşünülür iken köylerde oturan günlük ıspartaya gelen en az bin vatandaş neden düşünülmeden cebinde parası yok iki yumurta satacak bir kilo dometes satacak bir emek alacak onada sen göz koy
0 7 yıl önce
aklın neredeydi şimdiye kadar, sen köy garajını bilirmisin ki kasaba ve köylerden gelen kişiler nerede inip binerler, devlet hasranesine gitmek için sen servisini bi yollayıver oldumu seni gidi rantçı
0 7 yıl önce
asgari ücretli çalışan günde 10 tl otobüs parası verirse ne yiyecek Ahmet bey sen köşe sin köşe
0 7 yıl önce
BUNUN YASLISI VAR HASTASI VAR ! MILLETE ZORLUK CIKARMAYINIZ BU NE YA ! SANKI MILLETE ZORLA MAL SATACAKSINIZ ! KÖY GARAJI MERKEZDEN KALDIRILMASININ SONUCU BU ! KÖYLÜNÜN SUCU NE? O ZAMANDA OTOBÜSLERI TERCIH ETMEZ BU HALK!
Esnaf 7 yıl önce
Ahmet bey bi konuşuyon filcancı Kat
0 7 yıl önce
Kimilerine göre müşteri velinimettir,bunlara göre yolunacak gaz.Allah gözünüzü doyursun Başka ne diyeyim!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
haber32 haber32
açık
Günün Anketi Tümü
Siz Yada Ailenizden biri Covid19 Virüsüne Yakalandınız mı?
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:38
Güneş 06:06
Öğle 13:01
İkindi 16:45
Akşam 19:46
Yatsı 21:09
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@