banner121

Parklara Kamera Takılacak

2020 Yılı 1. Bağımlılıklarla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Ömer Seymenoğlu başkanlığında Isparta Valiliği’nde yapıldı.

Isparta 20.01.2020, 19:40
Parklara Kamera Takılacak

2020 Yılı 1. Bağımlılıklarla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Ömer Seymenoğlu başkanlığında Isparta Valiliği’nde yapıldı.
Isparta Valiliği’nde yapılan toplantıya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Murat Karakaya, ISUBU Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile STK temsilcileri katıldı. Toplantının ilk gündem maddesi uyuşturucu bağımlılığı mücadelesinde önemli bir yere sahip olan metruk binaların yıkımında Isparta’da gelinen son noktanın değerlendirilmesi oldu.

METRUK BİNALAR YIKILACAK!

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu; “Uyuşturucu kullanımını körükleyen metruk binalar yıkılacak. Bu konuda Muhtar ve İlçe, Belde Belediye Başkanlarını uyarın. Duyarsız davranan olursa hemen ilgili yasayı işletin ve o kişi hakkında işlem yapın. Spor ve sanatla uğraşan çocuklarımız farklı bağımlılıklardan uzak duracaklardır. Bu konuda yapacağımız çalışmalarla çocuklarımızı spora ve sanatsal faaliyetlere yönlendirmek için gerçekleştirdiğimiz projeler var” dedi.

PARKLARA KAMERALAR TAKILACAK
Bu noktada söz alan Belediye Başkan Yardımcısı Fahretdin Gözgün; “Biz Belediye olarak parklara kamera takıyoruz zaten. Ancak, şuanda uyuşturucu konusunda hassas konumda bulunan ve kamera takılmamış olan parklar varsa Emniyet Müdürlüğümüz bize o parkları bildirsin takalım.” dedi.

haber32
haber32
Yorumlar (3)
Şehrin göbeği gazikemal mahallesindeki metruk binaların oradan korka korka geçiyoruz lütfen sayın valim oralara bi düznleme yapın 1 yıl önce
GAZİKEMALE Bİ EL ATIN
ıspartanın çocukları 1 yıl önce
ıspartanın gençlerinin içi metruk olmuş, önce onların içine çare bulun..ibnelikten başka laf yok ağızlarında..hele liselilerin birbirine watsap yazışmalarını okusanız kusarak dolaşırsınız ısparta sokaklarında..bu ibneler bir de lisede okula gidiyor güya..eğitim bumudur? ibnelikmidir?kenar mahalle liselileri de değil bu ahlaksızlar..kompleks içinde eğitim görenleri bile bu kadar iğrenç
iftihar edin bu gençlerle! işte çağdaş türk gençleriniz! okuyun yorumları iftihar edin milletce! 1 yıl önce
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2281289805497821&set=a.1623158737977601&type=3&theater
haber32 haber32
açık
Günün Anketi Tümü
Siz Yada Ailenizden biri Covid19 Virüsüne Yakalandınız mı?
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:38
Güneş 06:06
Öğle 13:01
İkindi 16:45
Akşam 19:46
Yatsı 21:09
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@