haber32
banner77
Erdoğan'dan CHP ve HDP'ye tepki
haber32

erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. HDP ve CHP'ye, eski günlerdeki gibi sert ifadelerle yüklenen Erdoğan "Bu makamda böyle demek istemezdim ama" dedi, bu iki partiyi hedef tahtasına oturttu.

İşte o sözler:

Yine parlamentoda bir parti ne yazık ki bunlarla beraber hareket ediyor. Ana muhalefet partisiyle bu parti tezkere olayında da beraber hareket ettiler. Tezkereye karşı çıkanlar, şimdi Türkiye'nin Kobani'ye asker göndermesini konuşuyorlar. Biz Kobani'den 200 bin insanı içeri aldık. Onların bakımlarını üstlendik. Olay sadece Kobani mi? Olay sadece Kobani'deki Kürt kardeşlerimiz mi? Peki Suriye'deki 250 bin insan öldürülürken, ana muhalefet ve bu muhalefet partisi şimdi ne oldu da bunların sesi çıkıyor?

Ana muhalefetin başındaki zat Esad'ı korumak için mi bu adımı atıyor? Şimdi çıkmış akıl veriyor, sen o aklı kendine sakla. Böyle konuşmak istemezdim bu makamda. Ama bir cumhurun başı olarak bunları söylemek zorundayım.

Erdoğan'dan CHP ve HDP'ye tepki İZLE

haber32

Isparta zayi kayıp ilanlarınız için 0246 223 67 06 Ehliyet, öğrenci kimliği kayıp ilanı vermek için Isparta Express Gazetesi