haber32 haber32

haber32

Türkiye Araç Kiralama Karşılaştırma Sistemi

Türkiye 0
Türkiye Araç Kiralama Karşılaştırma Sistemi

Karşılaştırma sistemleri Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de son dönemlerde internet üzerinde alış veri yapan firmaların en önemsedikleri konulardan bir tanesi olmaya başladı.

ISPARTA KİMLİK - EHLİYET KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZ İÇİN 0246 223 67 06
Karşılaştırma sistemleri Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de son dönemlerde internet üzerinde alış veri yapan firmaların en önemsedikleri konulardan bir tanesi olmaya başladı. Internet ortamına taşınan binlerce hatta yüzbinlerce sanal mağaza içerisinde aradığınız ürünü bulmak, bunları güvenli şirketlerden en uygun fiyata temin etmek herkesin önemsediği bir konu.

İlk zamanlar sadece ürünler için çıkan karşılaştırma sistemleri artık hizmetleri de içine alarak otel, uçak bileti, tur, rent a car ve hatta transfer hizmetlerini de içine aldı. Bunlar içerisinde bugün inceleyeceğimiz konumuz araç kiralama sektöründe karşılaştırma siteleridir. Araç kiralama sektörü ülkemizin 2005 yılından sonra en hızlı büyüyen sektörleri arasında yer almakta. Bu büyüme hızını gören büyük sermayeli şirketler uluslararası ve ulusal markalarla başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere birçok havalimanı ve şehir ofislerinde hizmet vermeye başlamıştır. Rent a car sektörünün büyük bir trafiğini oluşturan havalimanı firmaları Atatürk, Sabiha Gökçen, Adnan Menderes, Esenboğa Havalimanlarında yerlerini aldılar. Elbette bununla sınırlı kalmayarak internetin tüm nimetlerinden faydalanmak adına web sitelerinden de rezervasyon alma alt yapılarını geliştirdiler. Site sayısının artması ve rezervasyon güçlüğünü gören iki site 24 saat rezervasyon araç kiralama sistemi ve rent a car rehberi sitesi bu alanın öncüsü olmak için ortaklaşa adım attılar. Rent A Car Rehberi www.rentacarrehberi.com adresinden faaliyetlerini sürdürmeye devam ederek, daha önce sadece firma indisi gibi çalışırken daha sonra akıllı arama motoru olarak çalışmaya başladı.

Büyük şehirlerin yanında turizm’in kalbi Antalya, Muğla, Bodrum, Marmaris, Adana, Kayseri, Bursa gibi şehirlerde de oto kiralama karşılaştırma faaliyetlerini eş zamanlı olarak başlattılar. Özellikle yüksek sezonlu dönemlerde büyük bir ilgi karşılaşan bu siteler, kurumsal firmalarında önemsedikleri bir marka haline gelmiş durumundalar. Şuan bünyesinde Türkiye’nin önemli markalarını barındırmanın yanında yüksek yazılım ve sunucu alt yapısı sayesinde kesintisiz hizmet vermektedir.

Önümüzdeki dönemlerde daha artacağı düşünülen talepler için şimdiden yatırımlarına önem veren bu sayfaların ismini daha çok duyacak gibiyiz.
defter çeşitleri spiralli defter fiyatları defteri al ciltli tellli separatörlü çok sayfalı ayraçlı hatıra günlük çizgili kareli çizgisiz defter
kırtasiye ürünleri mağazası nöbetçi kitap kirtasiyeci ofis büro kalem defter okul oyun hediyelik ürün çeşitleri toptan eticaret malzemeleri ucuz fiyat satın al
kırtasiye kulübü malzemeleri ürünleri mağazası öğrenci okul ofis kırtasiye ucuz indirimli online satın al
ısparta apart ilanları stüdyo daireler kiralık yurt fiyatları kız erkek günlük kiralık ücretsiz ilan firma rehberi sitesi
ısparta inşaat şirketleri firmaları müteaahitleri satılık daire apart dükkanlar

haber detay 1

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

Haber detay 5
İmsak 00:00
Güneş 00:00
Öğle 00:00
İkindi 00:00
Akşam 00:00
Yatsı 00:00

YAZARLAR

ANKET

Yeni İmar Alanlarının Konut Fiyatlarına Etkisi Nasıl Olur?