AİLE Haberleri

AİLE haberleri ve güncel AİLE gelişmeleri, AİLE ile ilgili tüm video, AİLE fotoğrafları ve AİLE haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, yaşlı ve engelli aylıklarının ödemelerinin başladığını duyurdu.

Isparta

Isparta Valisi Aydın Baruş, Temmuz ayı bilgilendirme toplantısında 2024 Haziran ayına ilişkin aile içi şiddetle ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Isparta

Isparta Belediyesi, Işıkkent Mahallesi’nde şartları yaşam koşullarına uygun olmayan bir evi tadilattan geçirirken, Vatan Mahallesi’nde yanarak kullanılamaz hale gelen konutu...

Isparta

Isparta Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Güçlü, 30 Haziran Korucuyu Aile Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Isparta

Isparta Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından “Bir Yetime Aile Olmak” konulu Koruyucu Aile Paneli düzenlendi.

Isparta

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Kurban Bayramı öncesinde milyonlarca vatandaşın ödemelerinin bugün yapılacağını duyurdu.

Isparta

Sidre Mahallesi’nde 29 Mayıs günü çıkan yangında Ata ailesine ait 2 katlı ev yanarak kullanılamaz hale gelmişti. Isparta Belediyesi öncülüğünde...

Isparta

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Güçlü, 15-21 Mayıs Uluslararası Aile Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulundu.

Isparta

Diyanet İşleri Başkanlığı Isparta İl Müftülüğü'ne bağlı tüm camilerde bu hafta vaaz ve hutbenin konusu gençlik ve aile oldu.

Isparta

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal yardımların devam ettiğini açıkladı.

Isparta

Isparta İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimi” Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarına verilmiş olup eğitimin...

Isparta

Isparta'dan 5 hekim, Ankara'da düzenlenen Aile Hekimlerine yönelik Ruh Sağlığı Hizmetlerini Güçlendirme Eğitimine katıldı.