17:03 Isparta

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin yeni başhekim ve yönetimi belli oldu.

16:54 Isparta

Yalvaç Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevine yeniden Op.Dr. Ceyhun Coşkun’un atanmasının ardından, müdür atamaları da gerçekleşti.

16:40 Isparta

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine Özer Emin Akduman atandı.

16:32 Isparta

CHP Isparta Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Hikmet Yalım Halıcı, AKP'nin hazırladığı sokak hayvanlarına yönelik yasa tasarısına tepki gösterdi.

16:22 Isparta

AEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre, 18 Temmuz perşembe günü Isparta'da bazı bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak.

16:20 Isparta

Isparta ili merkez ve ilçelerinde 17 Temmuz çarşamba günü nöbetçi olan eczaneler listesi...

16:08 Isparta

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Atabey Belediye Başkanı Serdar Pehlivan’ı ziyaret etti. Başkan Başdeğirmen, Isparta Belediyesi olarak her zaman Atabey halkının yanında olduklarını belirtirken, Atabey Belediye Başkanı Pehlivan, “Şükrü başkanımızın desteğini her zaman arkamızda hissettik. Bundan sonra da başkanımızın bize bir telefon kadar yakın olduğunu biliyoruz” dedi.

15:24 Isparta

Tayini çıkan Kaymakamlar için düzenlenen uğurlama programında Vali Aydın Baruş tarafından başarı belgesi takdim edildi.

15:12 Isparta

Isparta’nın Eğirdir İlçesinde Eğirdir Belediyesine bağlı İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiye erleri mesaiye spor yaparak başlıyor.

14:56 Isparta

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kuleönü Belediye Başkanı Nuri Erdoğan’ı ziyaret etti. Başkan Başdeğirmen, köy, belde ve ilçelere ihtiyaç durumunda destek vermeye devam ettiklerini belirtirken Kuleönü Belediye Başkanı Erdoğan da “Ağabey belediye olarak çok hizmetiniz oldu” dedi.