Araç Haberleri

Araç haberleri ve güncel Araç gelişmeleri, Araç ile ilgili tüm video, Araç fotoğrafları ve Araç haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, belediye hizmeti bünyesinde çalıştırılmak üzere peşin olarak ekskavatör iş makinasının alındığı duyurdu.

Isparta

Isparta’da uyuşturucu madde etkisi altında araç kullanan sürücüye 34 Bin 746 lira idari para cezası uygulandı.

Isparta

Isparta'daki araç sahipleri dikkat! Yeni uygulama ile istediğiniz zaman istasyona giderek muayene işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Isparta

Isparta bir vatandaş, sahip olduğu elektrikli aracını yolun ortasına bıraktı. Bu durum çevredekilerin tepkisine neden oldu.

Isparta

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, modifiyeli araçlarla drift yaptı. İşte o görüntüler...

Isparta

Ustalar, daha kârlı işlere yönelme eğiliminde olsa da, işin gerektirdiği uzmanlık ve deneyim eksikliği nedeniyle işlerinden bekledikleri verimi alamıyorlar.

Isparta

Bankaların araç kredilerine sınırlama getirmesi ve faizlerin yükselmesiyle birlikte otomobil satışlarında yeni bir dönem başladı.

Isparta

Trafikte meydana gelen kazalardan kaynaklanan maddi hasarların onarılmasının ardından, kusursuz olan taraf aracı için değer kaybı tazminatı talep edilebiliniyor.

Isparta

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Motor ve Otomobil Sporları Etkinliğine katılarak, modifiyeli araç tutkunlarıyla...

Isparta

Isparta'da, dün gece saatlerinde Mimar Sinan Caddesi'nde meydana gelen bir kazada, iki araç taksi durağına daldı.

Isparta

Isparta'da ters istikamette ilerleyen hafif ticari araç ile kamyon çarpıştı.

Isparta

Isparta’da bir otomobil, hafif ticari araca arkadan çarptı. Araçlarda maddi hasar meydana geldi.