Bayram Haberleri

bayram haberleri ve güncel bayram gelişmeleri, bayram ile ilgili tüm video, bayram fotoğrafları ve bayram haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Isparta

Lavantanın başkenti olarak adlandırılan Kuyucak köyünde doğal fotoğraf stüdyoları, bu yıl da hazırlıklarını tamamladı ve misafirlerini bekliyor.

Isparta

AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, tüm İslam aleminin ve Isparta halkının Kurban Bayramını kutladı.

Isparta

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Isparta

6. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.

Isparta

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Kurban Bayramı nedeniyle 6-14 Haziran döneminde gerçekleştirilen denetimlerde 457 bin 78 araç veya sürücüye işlem yapıldığını...

Isparta

Eğirdir Kaymakamlığı Bedre Koyu Turistik Tesisleri’nin Kurban Bayramı ve tatili süresince kapalı olacağını duyurdu.

Isparta

Isparta İl Müftüsü Muharrem Biçer Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Biçer, bayramların dargınlıkların da sona ermesine vesile olduğunu vurguladı.

Isparta

Isparta İl Müftülüğü, il ve ilçelerde kılınacak Bayram namazı saatini duyurdu.

Isparta

Kurban Bayramı'nda her gün nöbetçi olacak fırınlar açıklandı. Bayram süresince vatandaşların ekmek ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için belirlenen nöbetçi fırınlar şu şekildedir:

Isparta

9 günlük bayram tatili dolayısıyla tatilciler yola çıktı. Yola çıkmadan önce araçları bakımı çok önemli. Tamirci ustası Hakkı Akol, araç...

Isparta

Isparta İl Müftülüğü, il ve ilçelerde kılınacak Bayram namazı saatini duyurdu.