Diyanet Haberleri

Diyanet haberleri ve güncel Diyanet gelişmeleri, Diyanet ile ilgili tüm video, Diyanet fotoğrafları ve Diyanet haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her sene camilerde ve Kur'an kurslarında milyonlarca çocuğun Kur’an-ı Kerim ve dini bilgiler öğrendiği  “2024 Yılı...

Isparta

Evlendirme işlemlerinin kolaylaştırılması için müftülüklere verilen resmi nikah kıyma yetkisi vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Isparta

Diyanet İşleri Yüksek Kurulu’nun fetvaları doğrultusunda hazırlanan Kurbanla ilgili çok önemli soru ve cevaplar.

Isparta

Isparta, bu yıl gerçekleştirilen kurban bağışı kampanyasında beklenen hedefin gerisinde kaldı ve ülke genelinde ilk 20'ye giremedi.

Isparta

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, yeni medyanın algı ve düşüncelerin değiştirilmesinde çok etkili olduğunu belirtti.

Isparta

Diyanet İşleri Başkanlığı 2024-2025 yılı umre turlarının fiyatları belli oldu. Kayıtlar e-devletten yapılabilecek.

Isparta

Market reyonlarında haram olan alkollü içeceğin satıldığı zincir marketler, Müslümanların Kurban Bayramı’nı fırsata çevirmek için yine kolları sıvadı. Garantili et...

Isparta

Isparta İl Müftüsü Muharrem Biçer, Perşembe akşamı saat 21:30’da Diyanet TV'de ‘’Helal ve Haram’’ konusu ile mesajlarını  anlatacak.

Isparta

Isparta Valisi Aydın Baruş, kurban vekâletini Türkiye Diyanet Vakfı'na vererek, vekâletle kurban organizasyonuna destek verdi.

Isparta

Mil-Diyanet Sen Isparta İl Başkanı Mustafa Güner, dinimize, örf ve adetlerimize yakışmayan Mezuniyet Programları ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Isparta

Diyanet İşleri Başkanlığı 2024 yılı Hac organizasyonunda ilimizden Hacca gidecek olan hacı adaylarıyla “Bilgilendirme ve Tanışma Toplantısı” gerçekleştirildi.

Isparta

Diyanet İşleri Başkanlığı Isparta İl Müftülüğü'ne bağlı tüm camilerde bu hafta vaaz ve hutbenin konusu gençlik ve aile oldu.