Eğirdir Haberleri

eğirdir haberleri ve güncel eğirdir gelişmeleri, eğirdir ile ilgili tüm video, eğirdir fotoğrafları ve eğirdir haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

Isparta’nın Eğirdir İlçesinde Eğirdir Belediyesine bağlı İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiye erleri mesaiye spor yaparak başlıyor.

Isparta

Eğirdir’de 15 gün boyunca gönüllü çalışma yapacak olan Fransız öğrenci grubu, Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer’i makamında ziyaret etti.

Isparta

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer, Eğirdir’in en önemli sorunlarından olan içme suyu sıkıntısı ile ilgi önemli açıklamalarda bulundu.

Isparta

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer’i ziyaret etti. Ziyarette yatırım ve projeler masaya yatırıldı.

Isparta

Isparta’nın Eğirdir İlçesinde hain kalkışmanın 8. Yıldönümü ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ hüzün, coşku ve gururla icra edilen...

Isparta

Eğirdir Gölü'ndeki kuruma lagünleri de yok ediyor. Son 11 yıldaki değişimi tek karede gözler önüne serildi.

Isparta

Eğirdir Pınar Pazarında Kebapçı İbo rüzgarı esti. Şarkı söyleyerek müşterilerine kebap hazırlayan kebap ustası, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Isparta

Isparta'da otomobille motosikletin çarpıştığı kazada ağır yaralanan Ramazan Baş 10 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Isparta

Isparta’da, Eğirdir ilçesinde meydana gelen olayda, 14 yaşındaki Z.D., evde bulunan 11 adet psikiyatri hapını içerek intihar girişiminde bulundu.

Isparta

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle bütçe hazırlama ve uygulama süreçleri Cumhurbaşkanlığı uhdesine alınmıştı.

Isparta

Bir çiftçi takipçimiz tarafından çekilip gönderilen görüntülerde İDDİALARA GÖRE KAÇAK SONDAJ yapılıyor.

Isparta

Eğirdir'de her yıl Temmuz ayında başlayıp Ekim ayı sonuna kadar devam eden Pınar Pazarı Panayırı, bugün kapılarını açtı.