Eğitim Haberleri

Eğitim haberleri ve güncel Eğitim gelişmeleri, Eğitim ile ilgili tüm video, Eğitim fotoğrafları ve Eğitim haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı 2. dönem karne töreni yarın yapılacak. Isparta’da binlerce öğrenci karne alacak.

Isparta

Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülmekte olan Mesleki Eğitim Şenliği’nin 3.’sü gerçekleştirildi.

Isparta

Yalvaç’taki çiftçilere buğday, arpa ve nohut yetiştiriciliği,  hastalık ve zararlılarla mücadele konularında eğitim düzenlendi.

Isparta

Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur, LGS’ye girecek öğrenciler için bir mesaj yayınlayarak, başarılar diledi.

Isparta

Isparta İl Müftüsü Muharrem Biçer, İl Milli Eğitim Müdürü Baydur’a iade-i ziyarette bulundu.

Isparta

Eğitim Bir – Sen Isparta Şubesi Başkanı Selami Kılınç, her yıl olduğu gibi bu yıl da Isparta’da ‘Yetkili Sendika’nın Eğitim...

Isparta

Bakan Yusuf Tekin’in imzasıyla yayımlanan genelgeye göre, öğretmenlerin mesleki çalışmaları 2 Eylül Pazartesi başlayacak.

Isparta

Isparta Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı İbrahim Şimşek, Halk Eğitim Merkezi Genel Sergisi’ne tüm vatandaşları davet etti.

Isparta

Süleyman Demirel Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü tarafından “Birim Kalite ve Akreditasyon Komisyonları Kalite Eğitimi” düzenlendi.

Isparta

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin SİBERAY Projesi Bilinçlendirme Faaliyetleri eğitim kurumlarında devam ediyor.

Isparta

Isparta Halk Eğitim Merkezi’nin Zafer Sosyal Tesislerindeki giyim ve kırk yama kursunun yıl sonu sergisi törenle açıldı.

Isparta

Başarıya ilk adımınızı atın! Birey Eğitim Kurumları'nın TYT ve LGS Yaz Okulu ile sınavlarda sizleri başarıya götürecek.