Sdü Haberleri

sdü haberleri ve güncel sdü gelişmeleri, sdü ile ilgili tüm video, sdü fotoğrafları ve sdü haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

8-9 Haziran'da gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonuçları açıklandı. Binlerce öğrenci için karar verme süreci başladı.

Isparta

Süleyman Demirel Üniversitesi uluslararası standartlara sahip spor tesisleri ile pek çok takımın antrenmanlarına ev sahipliği yapıyor.

Isparta

SDÜ'de 15 Temmuz 2016 yılında meydana gelen hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenlendi.

Isparta

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından başlatılan “SDÜ Çocuk Üniversitesi” ilk mezunlarını verdi.

Isparta

SDÜ Hastanesinde, Hastane Afet Planı (HAP) çerçevesinde 2024 yılının masa başı tatbikatı yapıldı.

Isparta

SDÜ'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında “Geceden Şafağa 15 Temmuz Destanı” isimli belgesel gösterimi düzenlendi.

Isparta

SDÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan ve beraberindeki heyet, TBMM’de Isparta Milletvekillerine ziyarette bulundu.

Isparta

SDÜ, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında “Geceden Şafağa 15 Temmuz Destanı” isimli belgesel gösterimi düzenleniyor.

Isparta

SDÜ Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bilim Kurulu Kadının Güçlendirilmesi Komisyonu’nda yer aldı.

Isparta

Süleyman Demirel Üniversitesi birimlerinin öğretim elemanı ihtiyacının karşılanması amacıyla çeşitli kadrolara öğretim görevlisi ve araştırma alınacak.

Isparta

SDÜ Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimleri Eğitimi Bölümü Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Türkçe Öğretmenliği Lisans programı akredite oldu.

Isparta

Çocukların ve gençlerin yaz tatilinde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebilmeleri için geliştirilen “SDÜ Çocuk Üniversitesi”ne ikinci dönem kayıtları başlıyor.