Kayak merkezinin kış turizmi için büyük önem taşıdığı belirten heyet, Davraz Kayak Merkezi'nin gelişimine katkı sağlayacak projeleri yerinde inceledi. Yapımı tamamlanan gondol tesisi ve yürüme bandının tamamlanmış olması kayak merkezini hareketlendirecek. Aynı zamanda Davraz Kayak Merkezi'nde inşaatı devam eden yerleri gözden geçiren heyet, kayak merkezinin önemli kış turizmi merkezi haline geleceğini vurguladı. Ziyaretin ardından Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz yaptığı paylaşımda; "

Akdeniz’in incisi #DavrazKayakMerkezi

Milletvekili kardeşim Osman Zabun, İl Başkanımız Serkan Keskin, İl Genel Meclis Üyelerimiz ve beraberimizdeki heyet ile birlikte; Davraz Kayak Merkezi’mizi ziyaret ettik.

Kış sezonumuz için çok büyük önemi olan, yapımı tamamlanarak test çalışmalarına geçilen Gondol Tesisi’nde ve Yürüme Bandı’nda incelemelerde bulunduk.

2.100 metre uzunluğunda olan Gondol Tesisi, 1650-1950 Rakım arasında çalışacak ve 47 Gondol ile saatte 1.500 kişi taşıyacak.

Gondol tesisinin bitiminde yer alan 175 metre uzunluğundaki Yürüme Bandı, Kayak Eğitimi ve Kızak alanında hizmet verecek.

IESOB'de Yeni Başkan kim olacak? IESOB'de Yeni Başkan kim olacak?

Hummalı bir şekilde kış sezonuna hazırlıklarımızın devam ettiği Davraz Kayak Merkezi’mize bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz…" dedi.