31 Mart’ta Atabey ilçesinde yapılan yerel seçimlerin kazanan AK Parti’nin adayı Serdar Pehlivan, düzenlenen devir teslim töreniyle koltuğa oturdu. Atabey Belediye Başkanı Serdar Pehlivan’ın devir teslim töreninde eski başkan Tevfik Atasoy törene katılmadı. Programa AK Parti Milletvekilleri  Mehmet Uğur Gökgöz, Osman Zabun, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er, Atabey AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kılıçkaya, Isparta Ticaret Borsası Başkanı Hüdai Şahin, partililer, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Dua eşliğinde kurban  kesiminin yapıldığı devir teslim programına yoğun ilgi oldu. Atabey Belediye Başkanı Serdar Pehlivan, bu güzel günde kendilerini yalnız bırakmayan  protokol üyelerine ve davetlilere teşekkür etti. Atabey’de yeni dönemde huzur ve hizmet döneminin başladığına dikkat çekti. Başkan Pehlivan, annesinin hayır duasını aldı, eşiyle, protokol üyeleri ve vatandaşlarla tek  tek fotoğraf çektirdi.

AK Parti Milletvekilleri Osman Zabun ve Mehmet Uğur Gökgöz ise Belediye Başkanı Serdar Pehlivan’ın her zaman yanında olduklarını belirterek, yeni dönemde başarılar dilediler.

Isparta Esnafı Kendinden Feragat Ediyor Isparta Esnafı Kendinden Feragat Ediyor

Haber Merkezi