Yeşilay Isparta Şube Başkanı Fatih Hakkı Meydan ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Yeşilay Isparta Şube Başkanı Fatih Hakkı Meydan, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile birlikte şehirde önemli gelişmeler yaşandığını söyledi. Meydan, “Ispartalı vatandaşlarımız da yaptığınız bu güzel hizmetlerin karşılığını sandıkta gösterdiler. Bizlerde Yeşilay ailesi olarak şehrimize hizmetlerinizden STK’lara olan bakış açınızdan son derece mutluyuz. Bizde çok ciddi çalışmaları sizlerin desteğiyle gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğunuz desteklerle bugün ‘beni dinler misiniz?’ projesi 2 dönemdir şehrimizde yapılıyor. Bugün 12 ilçemizde 5.200 öğrenciyle hayata geçmiştir. Yine bu yıl 12 ilçemizle birlikte şehrimizde faaliyete geçirmiş olduğumuz bu projemizin 5 Haziran günü galası olacak. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Yine göreve geldiğinizden itibaren Yeşilay Danışmanlık Merkezimizin yerini tahsisinizle birlikte şehrimizde bağımlılıklarla mücadelede bu hastalığın tedavi edilmesinde bir yer kazandırmış oldunuz. Bugün binlerce aile burada ücretsiz hizmetlerini alıyorlar” dedi.

Eğirdir – Gelendost karayolunda kaza: 2 yaralı Eğirdir – Gelendost karayolunda kaza: 2 yaralı

Genç Yeşilay Kulüp Başkanı Merve Koçak ta “Desteklerinizi her zaman hissediyoruz. Yanımızda olduğunuzu bilmek bize gurur ve mutluluk veriyor. Projelerinizden biz de çok memnunuz” ifadelerinde bulundu.

Yeşilay’ın gerek Isparta’da gerekse yurt çapında önemli hizmetler verdiğini ve heyetin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de “Topluma faydalı bireyler kazandırmak için çok güzel katkılarda bulunuyorsunuz. Bunu gönülden fahri olarak yapıyorsunuz. Yaptığınız çalışmaları bizler de takip ediyoruz. Birçok konuda sizlerle paydaş oluyoruz. Çalışmalarınızda paydaş olmak, size destek vermek bizleri de son derece memnun ediyor. Yapılan tüm çalışmalar insan odaklı. Öncelikle sizlerden Allah razı olsun. Bir iş olduğu zaman seve seve gönülden koşuyorsunuz. Biz de gönülden sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hem şahsım hem de vatandaşlarım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Bülten

Editör: Özge Çelik