Isparta Doğa Koleji'nin vizyoner eğitim anlayışını yansıtan en önemli projelerinden biri olarak öne çıkan t-MBA Kariyer Liderlik Akademisi, öğrencilere topluma duyarlı, özgüven sahibi ve yenilikçi liderler olarak yetiştirme misyonunu başarıyla devam ettiriyor.

Bayram tatili süresince trafik tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor Bayram tatili süresince trafik tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor

Bu kapsamda, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in daveti, sıcak ve destekleyici yaklaşımı ile, Isparta Doğa Koleji öğrencileri, t-MBA Kariyer programı dahilinde belediyenin aylık meclis toplantısına katılma fırsatı buldular. Başkan Başdeğirmen, öğrencilere kariyer yollarında ilerlerken toplumsal sorumluluk ve liderlik vasıflarının önemini vurgulayan değerli nasihatlerde bulundu.

Bu toplantı, öğrenciler  yerel yönetimlerin işleyişi, karar alma süreçleri ve demokratik mekanizmalar hakkında derinlemesine bilgiler edindiler ve harika kazanımlar sağladılar.  Öğrenciler, meclis üyelerinin gündem maddelerini değerlendirme  ve karar verme süreçlerini yakından izleme şansı elde ettiler, bu da onların genel kültürlerini ve Toplumsal bakış süreçlerine ciddi katkı sağladı.

Isparta Doğa Koleji öğrencileri, Liderlik Akademisi'nde edindikleri bilgilerle toplumun her alanında öncü ve örnek bireyler olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, Başkan Başdeğirmen’in  öğrencilere gösterdiği ilgi ve sağladığı destek, bu genç lider adaylarının özgüvenlerini artırarak onları geleceğe daha iyi hazırlamaktadır.

Isparta Doğa Koleji Kurucusu Temsilcisi Kamil Tamtürk, bu anlamlı etkinlik için Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkürleri iletti.

Kaynak: Haber Merkezi