Tedbir Haberleri

tedbir haberleri ve güncel tedbir gelişmeleri, tedbir ile ilgili tüm video, tedbir fotoğrafları ve tedbir haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

Kurban Bayramı tatilinin idari izinle 9 güne çıkmasının ardından bayram öncesi karayollarında trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Isparta

Isparta’da vatandaşların Kurban Bayramını huzurlu ve güvenli bir ortamda geçirmelerini sağlamak amacıyla bir dizi tedbir alındı.

Isparta

Isparta Valisi Aydın Baruş, 2 Haziranda yapılacak olan LGS'ye ilişkin tüm tedbirlerin alındığını belirterek, vatandaşları ise bazı konularda uyardı.

Isparta

Isparta - Gönen karayolundaki Göltaş Çimento Fabrikası mevkiinde meydana gelen trafik kazalarını önlemek amacıyla önemli kararlar alındı.

Isparta

Vali Baruş, çocukların güvenli bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek çocukları iyi birer insan...

Isparta

Isparta Valisi Aydın Baruş, havaların ısınmasıyla birlikte yangın riskinin arttığı bölgede alınan tedbirleri yerinde denetledi.

Isparta

Isparta ve Burdur için kritik uyarı.. Meteorolojiden Isparta ve Burdur'da Kuvvetli Yağışlar Nedeniyle Can ve Mal Kayıplarına Karşı Tedbirli Olun...

Isparta

Isparta Valisi Aydın Baruş başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Isparta'da alınan ve alınacak tedbirlerin görüşüldüğü bir toplantı gerçekleştirildi.

Isparta

Isparta Belediyesi vatandaşların Ramazan Bayramı tatilini rahat bir şekilde geçirebilmeleri amacıyla gerekli tüm tedbirlerini aldı. Bayramın 1 ve 2. günü...

Isparta

Barla'dan Isparta yönünde hareket halinde olan bir otomobil, keskin virajda kontrolünü kaybederek taklalar attı. Yoldan çıkan otomobil sürücüsü yaralandı.

Isparta

Isparta Burdur Denizli ve bir çok ilde hayvan pazarları Irak'ta ortaya çıkan şap hastalığına tedbir olarak kapatılmıştı.

Isparta

Deprem Sonrası Hayatta Kalma Tedbirleri Birkez Daha Netleşti