Isparta Girişimci Sanayici ve İş İnsanları Derneği (IGSİAD) Başkanı Kubilay Kapı, bayramın dayanışma ve yardımlaşma ruhunu pekiştirdiğini vurgulayarak, iş dünyasının bu dönemde ekonomik faaliyetlerine devam ederken toplumsal sorumluluklarını da unutmaması gerektiğini belirtti.

Kubilay Kapı, yaptığı açıklamada, "Kurban Bayramı, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşma ve paylaşma duygularını en yoğun şekilde yaşadığımız bir dönemdir. İş dünyası olarak, ekonomik kalkınmanın yanında, sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmekle yükümlüyüz. Bu bayram vesilesiyle ihtiyaç sahiplerine daha fazla destek olmalı, dayanışma içinde olmalıyız," dedi.

Ayrıca, pandemi döneminde yaşanan zorlukların halen etkisini sürdürdüğüne dikkat çeken Kapı, iş insanlarına ve sanayicilere çağrıda bulunarak, "Bu zorlu süreçte dayanışma ve yardımlaşma daha da önem kazanmıştır. Özellikle küçük işletmeler ve çalışanlar için desteklerimizi artırmalıyız. Ekonomik anlamda güçlenirken, toplumsal dayanışmamızı da güçlendirelim," şeklinde konuştu.

Başkan Başdeğirmen'den Atabey Belediyesine tam destek Başkan Başdeğirmen'den Atabey Belediyesine tam destek

Kubilay Kapı, bayramın tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını dileyerek, "Bu vesileyle, tüm üyelerimizin ve halkımızın Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum," ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi