Bursa Karate ligi final müsabakaları 16 İl ve 54 kulüpten 526 sporcunun katılımıyla 6 Ocak 2024 tarihinde Gemlik Spor Salonunda yapıldı. Ispartalı sporcular tarih yazdı.

Isparta Fatih Mahallesi'nde Kavga: Gençler Karşı Karşıya Geldi Isparta Fatih Mahallesi'nde Kavga: Gençler Karşı Karşıya Geldi

Final müsabakalarında Ispartalı sporcular, 8 altın, 6 gümüş, 4 bronz madalya ile final etabı genel klasman şampiyonu oldu. 4 etap sonunda;  toplamda 24 altın, 24 gümüş ve 22 bronz madalya  ile genel klasman şampiyonu Isparta’da spor faaliyetlerini sürdüren Karakaş Spor Kulübü başarılarla dolu tarihine adını  yeniden yazdırdı.

BELEDİYE BAŞKANI BAŞDEĞİRMEN’E TEŞEKKÜR

Karakaş Spor Kulübünden belediye başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür mesajı yayımlandı. Mesajda,’Spor müsabakaları için araç tahsis ederek, destek olan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen beyefendiye kulüp ve sporcularımız adına teşekkür ederiz.’ ifadelerine yer verildi.

ŞEHİTLERE SAYGIDAN PAYLAŞIM YAPILMADI

Kulüp yöneticileri maç sabahı şehitlerimizin olduğunu öğrendiklerinden dolayı, başarılarının paylaşımını yapmadıklarını belirtti. Bu vatan için toprağa düşen aziz şehitlerimize rahmet, yakınlarına sabır dilendi.

1757B789 A2B7 4772 9284 Dae748D5Fe9F

Editör: Şükrü Altuğ