Neon Tabela

Neon tabela, içi gaz dolu cam tüplerle üretilen elektronik tanıtım ürünüdür. Neon tabela etkileyici bir tanıtım ve reklam ürünü olarak yaygın kullanımda bulunmaktadır. Üretim teknolojisinde Helyum, Hidrojen türü gaz kullanılmaktadır. Bu gazların genel özelliği şekillendirilebilmesi olarak bilinmektedir. Üretim özelliği bakımından cam tüplerde bulunan tepkimeye girmeyen gazlar özelliğini uzun süre korumaktadır.

İkinci el araç satış işlemlerinde yeni ödeme sistemi İkinci el araç satış işlemlerinde yeni ödeme sistemi

Neon Tabela Hizmeti Nereden Alınır?

Neon tabela, elektronik bir tanıtım ürünüdür. İnternet üzerinden kolaylıkla neon tabela hizmeti alınabilmektedir. Yapısal özelliklerinde gaz ve tüpler kullanılmaktadır. Şekillenebilme özelliği bulunan İnert gaz grubu ürünler kullanılmaktadır.

Neon tabela üretiminde kullanılan gazlar elektrik enerjisiyle yanarak reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Özellikle otomotiv sektöründe kullanılmaktadır, Neon tabela imalatçısı tarafından tasarım ayrıcalıkları oluşturulabilmektedir. Reklam ve tanıtım ürünü olarak üretilen özel tasarım ürünü neon tabela imalatçısı tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Cam tüpler içinde bulunan inert(tepkimeyen yani Kimyasal reaksiyona girmeyen) gazlar elektrik enerjisiyle yanmaktadır. Bu sayede işlevini yerine getirerek etkileyici bir reklam ürünü özelliği taşımaktadır. Neon tabela imalatı hizmeti alabilmek için 7/24 iletişim kurularak sipariş verilebilmektedir. Siparişler eksiksiz olarak üretildikten sonra adrese teslim edilmektedir.

Editör: Özge Çelik