Milyonların gündeminde yer alan elektrikli otomobiller kapsamında Skywell'den çarpıcı model duyuruldu. Rakiplerine fark atan modelde ne ararsanız var. Çinli otomobil devi Skywell tarafından duyurulan model, piyasaya bomba gibi düştü. İşte o konsepte sergileneceği konuşuluyor...

SKYWELL'DEN YENİ MODEL

Çinli marka ve model araçların viral olduğu günlerde, Skywell tarafından bir model paylaşımı daha geldi. Bu hafta yapılacak olan Guangzhou Otomobil Fuarı'nda tanıtılması beklenen sedan modele dair video paylaşıldı. Sedan modeliyle büyüleyici dış tasarıma sahip olan yeni modelin, özellikleri de ön plana çıkıyor.

Otomobil fuarında yer alan konseptte Skywell'in ikinci otomobilinin sergilenmesi gündemde yerini aldı. Çinli otomobil devi Skywell yıllardır tek model üzerinden satış gerçekleştirdi. Skywell, 2024 yılına yeni bir araçla girmeyi hedeflerken, 2030 hedefi ise 1 milyon satışa ulaşmak olarak paylaşıldı.

HEM UCUZ HEM DONANIMLI

Skywell tarafından paylaşılan yeni model üzerine, sosyal medya kullanıcıları tarafından, "Mercedes, Range rover yerine bunu alabilirsiniz." yorumları geldi. Hem ucuz hem de donanımlı olmasıyla birlikte Skywell'in yeni modeli büyük ilgi görüyor. Çinli model olmasından dolayı ucuz olan otomobilin Türkiye'de satılıp satılmayacağı merak konusu oldu.

O Banka Hesap Açana Faizsiz Kredi Veriyor O Banka Hesap Açana Faizsiz Kredi Veriyor

TÜRKİYE'DE NE ZAMAN SATILACAK?

Firma tarafından yapılan paylaşılmalara göre Skywell'in yeni modeli Türkiye'de satışa sunulacak. Önümüzdeki yıl itibariyle başlayacak satışların ET5'in 800 V, yüksek hızlı şarj desteği sunan versiyonlarıyla satılacak.