Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer ziyarette Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e başarı dileklerini belirterek tüm hemşehrilerinin selamlarını iletti. Başkan Başdeğirmen’in ilk döneminde Isparta’ya çok güzel eserler kazandırdığını söyleyen Özer, Isparta Belediyesini ve Başkan Başdeğirmen’i Türkiye’de örnek aldıklarını belirtti. Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer, “Biz sizin yolunuzdan sizin izinizden gitme kararı aldık. İzinizden ve yolunuzdan gideceğiz. Bir ağabey belediyesi olarak bize her türlü konuda destek vereceğinize canı gönülden inanıyoruz” dedi.

Sarıidris Belediye Başkanı Osman Özdemir de Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in kendilerinin her daim yanında olacaklarına inandıklarını belirtti. Özdemir, “Allah yar ve yardımcımız olsun diyoruz” ifadelerinde bulundu. 

AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Tezcan, “Başarılı bir belediye başkanısınız” derken, “Yeni dönemde Mustafa başkanımıza, Ali Osman kardeşimize rehber olacağınızdan eminiz. Bu konularda arkadaşlarımıza destek olursanız, inşallah bir Isparta başarısını bir Eğirdir’de bir Sarıidris’te neden yakalamayalım diye düşünüyoruz. Isparta’nın çehresini değiştirdiniz. Allah razı olsun sizden inşallah bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Biz ilçeler olarak belde olarak üzerimize düşen ne görev varsa her zaman her daim emrinizdeyiz. Hizmetler noktasında sizin ilçemizden beldemizden yardımınızı esirgemeyeceğinizi biliyoruz. Bundan eminiz” görüşlerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren, Eğirdir ve Sarıidris Belediye Başkanlarını aldıkları başarılarından dolayı kutlayan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, birlikte işbirliği içinde şehre hizmet edeceklerini ve vatandaşları memnun edeceklerini belirtti. Başkan Başdeğirmen, ilçe, köy ve beldelerin ihtiyaçlarında hiçbir zaman ‘bizi ilgilendirmez’ demediklerini kaydederek konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Göreve geldiğimizden beri köylerimiz, beldelerimiz, ilçelerimiz hepsine de bize ihtiyaç olunduğu anda orada olduk. İl özel idaremizin yaptığı hizmetlerden sonra kalan kısımda varsa bize düşen vazife onları da yerine getirerek bu günlere geldik. Bu dönem tabii ki çok daha farklı bir seçim süreci geçti. Bir öncekinden daha başarılı bir sonuçla göreve geldik. Üzerimizdeki yükün daha ağır olduğunun bilincindeyiz. Bir öncekinden çok daha fazla hizmet etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Böylelikle bu sorumluluğu en güzel şekilde önümüzdeki 5 yıl içerisinde sizlerle beraber yerine getirmek istiyoruz. Hem sizler hem bizler bize verilen oyların ne kadar değerli ve kutsal olduğunun bilincindeyiz. Bize oy vermiş vermemiş, bizim yanımızda olmuş olmamış, ayrım yapmadan tüm insanımıza tüm bizim sorumluluğumuzda bölgelerde yaşayan vatandaşlarımıza eşit oranda o hizmetleri vererek vatandaşlarımızın da memnuniyetini sağlamak amacımız. Rabbim yardımcımız olsun inşallah bundan sonraki çalışmalarımızda da sağlık sıhhat içerisinde birlik, beraberlik içerisinde uyum içerisinde 5 yıl vatandaşımıza hizmet etmeyi nasip etsin”

Olgunlaşmamış Karpuz ve Kavun Ayıplı Ürün Statüsünde Olgunlaşmamış Karpuz ve Kavun Ayıplı Ürün Statüsünde

Belediye Bülten