Şirketten yapılan açıklamaya göre, 13 Haziran-15 Eylül arasında TotalEnergies istasyonlarından Club TotalEnergies üyeliği ile yapılacak yakıt alışverişlerinde geçerli kampanyadan faydalanmak için üye olunması ve yakıt alışverişi baremine göre, katılmak istenen kampanyanın mobil uygulama üzerinden seçilmesi yeterli oluyor.

"400 liraya varan yakıt puan kampanyası" seçildiğinde, tek seferde ve farklı günlerde yapılacak sekizinci 1000 lira ve üzeri yakıt alımına toplamda 400 lira yakıt puan kazanılabiliyor. "800 liraya varan yakıt puan kampanyası" ise tek seferde ve farklı günlerde yapılacak sekizinci 2 bin 500 lira ve üzeri yakıt alımında toplamda 800 lira yakıt puan kazandırıyor.

"2 bin liraya varan yakıt puan kampanyası" ile tek seferde ve farklı günlerde yapılacak sekizinci 6 bin lira ve üzeri yakıt alımında toplamda 2 bin lira yakıt puan kazanılabiliyor.

Vatandaş İsyan Etti Çamur Akıyor Vatandaş İsyan Etti Çamur Akıyor

En fazla 2 bin lira değerinde yakıt puan kazanılabilen kampanyaya, mevcut Club TotalEnergies üyeleri ve Club TotalEnergies mobil uygulamasını indirerek üyeliğini oluşturan ve plakasını tanımlayan yeni üyeler katılabiliyor.

Kampanyaya uygulama üzerinden kayıt yapılmasının ardından üyeler, bu kapsamda yapacakları akaryakıt alışverişlerine ait puanlarını, TotalEnergies istasyonlarından yakıt alımı öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacakları QR kodu alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasını ön saha satış görevlisine ileterek kazanabiliyor.

Club TotalEnergies üzerinden "Fiş Bilgileri İle Puan Yükleme" alanında gerçekleştirilen işlemlerin de geçerli olduğu kampanyada kazanılan puanlar, her alışveriş sonrasında otomatik olarak Club TotalEnergies üyeliğine yükleniyor.

Mobil uygulamadaki yakıt puanların kullanımı için üyelerin, TotalEnergies istasyonlarında yakıt alımı öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacakları QR kodu alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarası ile puan harcama taleplerini saha satış görevlisine söylemeleri gerekiyor.

Kaynak: Haber Merkezi - Ajanslar