Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı  Jeoloji Yüksek Mühendisi Abdullah Ünsal, Belediye Meclisi Üyeleri Adnan Görgülü, Gökhan Eyüp Barlas, Belediye Meclis Üyesi Adayları Muhammet Demiralay ve Ali Kızıltaş olduğu halde Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik’i makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer ve Meclis Üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.

ISPARTA'DA EV BACASINDA ÇIKAN YANGIN KISA SÜREDE SÖNDÜRÜLDÜ ISPARTA'DA EV BACASINDA ÇIKAN YANGIN KISA SÜREDE SÖNDÜRÜLDÜ

Kaymakam Çelik; ‘Belediye yönetimi olmazsa olmaz, vatandaşımızın doğrudan seçimini ortaya koyduğu yerel yönetimin, yeni idarenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Güzel bir coğrafyada, nadide bir cennetten köşede hizmet edeceksiniz, her biriniz zaten Eğirdir’lisiniz, bizlerden çok daha iyi biliyorsunuz, buralarda doğdunuz, yaşadınız bugünlere kadar geldiniz ve şimdide Belediye yönetiminde yer alıyorsunuz, inşallah güzellikler katarsınız, güzelliklerde anılırsınız, bizim öyle olacağına dair hiçbir şüphemiz yok, ben tekrar hepinize hayırlı uğurlu olsun diliyorum.’ dedi.

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer ise yaptığı konuşmada; ‘Bizlerde Eğirdir’imiz için güzel hizmetler yapmak için, Eğirdir’imizi daha üst ilçeler seviyesine çıkartmak için bu kutlu yola çıktık. Şunu da biliyoruz Sayın Kaymakamım siz bize göre çok daha tecrübeli ve ilerdesiniz Belediye Başkanlığı görevinizi de biliyoruz, sizin tecrübelerinizden tabi ki faydalanmak istiyoruz. Eğirdir Dünyada güzel bir yere sahip doğa harikası bir yer. Gezdiğimiz gördüğümüz yerlere baktığımızda Eğirdir mükemmel bir yer. Eğirdir’i bakirliğinden kurtarıp daha güzel bir şekilde turizmde, eğitimde, öğretimde, temizliğiyle, doğal güzelliğiyle iyi bir destinasyona kavuşturacağımıza ben inanıyorum. Eğirdir’imiz için elimizi, gövdemizi taşın altına koymaya biz razıyız, bunu hep beraber yapmak istiyoruz, tabi ki sizin görüş, destek ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz.’ ifadelerinde bulundu.

Haber Merkezi