Gram Altın 2 Bin 500'ü Geçti Gram Altın 2 Bin 500'ü Geçti

AK Parti Yalvaç İlçe Başkan Gencer Kondal, Başkan Başdeğirmen’e ikinci döneminin hayırlı olması dileklerini ileterek, “Sayın Başkanım Yalvaç ve muhtarlar olarak her zaman yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz” dedi.

Kızılca Mahallesi Muhtarı Soner Günay ise Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in yaptıkları her talepleri için geri dönüş gerçekleştirdiğini aktararak “Allah’ın izniyle yeni dönemde de beraber hayırlı işler yapacağız. Muhtarlar olarak başkanımızın yanındayız, her türlü desteği vermeye hazırız, emrinizdeyiz” ifadelerinde bulundu.

İl Genel Meclisi Üyesi Huzeyfe Şahin de Belediye Başkanı Başdeğirmen’in sadece  Isparta Belediyesi gibi değil bir büyükşehir belediyesi gibi tüm ilçe, köy ve beldelere elini uzattığını ve destek verdiğini söyledi. Şahin, “Öncelikle bu yapmış olduğunuz yardımlara teşekkür ediyoruz. İnşallah 5 yıl değil nice 5 yıllara diyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” görüşlerinde bulundu.

İl Genel Meclisi Üyesi Ali Ak’ta, Başkan Başdeğirmen’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Önümüzdeki 5 yıl el birliğiyle memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı Allah nasip etsin, başarılar diliyorum” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Sedat Turhan ise “Başkanım tekrar hayırlı olsun. Allah devamını getirsin.  Isparta ve Yalvaç halkı için el birliğiyle beraber çalışacağız” şeklinde konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren ve heyetinde yeni döneminin hayırlı olması dileklerini ileten Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Yalvaç’taki 55 muhtarla birlikte hizmet etmeye gayret ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Önceki 5 yılda olduğu gibi birlik beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz. İl genel meclis üyemiz ‘Büyükşehir Belediyesi gibi çalışıyorsunuz’ derken bizler  Isparta'nın tamamına hizmet edebilmek düşüncesiyle görevlere geldik. Bizler ‘devletimizin imkanlarını, devletimizin milletine hizmet etmek için kullanıyoruz’ dedik. İl özel idaremizin yetişemediği veya yaptıktan sonra kalan kısımlarında biz varız. Özel idaremizin yetkisine giremeyiz. Biliyorsunuz ki bugüne kadar il özel idaremizin yetkisi dışında kalıpta yetişemediği yerlere biz yetişmeye çalıştık. İlk göreve geldiğimizde şunu söyledik. ‘Isparta'mızın 44 tane mahallesi var. Bu 44 mahallesinden sonra merkez köylerimiz 45 Kayı, 46 Deregümü, 47 Aliköy’ derken, 248’in hepsini  Isparta'nın mahallesi gibi gördüğümüzü söyleyerek göreve başladık. Rabbim nasip etti ve bu günlere geldik. Yetişebildiğimiz her yere yardımcı olmaya çalıştık. Bundan sonra da aynı şekilde sizlerle beraber bu hizmetlerle devam edeceğiz. Rabbim yardımcımız olsun. Buraya böyle birlik beraberlik içerisinde gelmeniz de çok değerli. Tek yumruk halinde gelinmesi bu hizmetin çok daha yükseklere çıkacağını gösteriyor. Onun için her şeyde her yerde, doğumdan ölüme kadar biz yanınızdayız. İl özel idare hizmetlerini il genel meclisi üyelerimiz sizlere ulaştıracaklar ancak yetişilemeyen yerde biz varız. Bu arkadaşlarımızın yardımcısıyız. Onların yardımcısı olarak hizmet edeceğiz ve gerekli hizmetleri de ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi