BBP il Başkanı Nafi Duru ve BBP Merkez ilçe Başkanı Ahmet Aykut, geçtiğimiz günlerde Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e yaptıkları ziyaretle ilgili bazı hususlara açıklık getirdiler. Duru ve Aykut’un ortak açıklaması şöyle:

“ Kendimi bu açıklamayı yapmak zorunda hissettim. Bu Seçim bir Yerel seçimdir. Belediye Başkan Adayı' nın parti amblemi önemli değildir. Genelde bu yerel seçimlerde Başkan ve Ekibi'ne önem verilir. Başkan ayrım gözetmeksizin her vatandaşın Başkanıdır. Bizler de bir Siyasi Parti olarak seçmenimizin isteği doğrultusunda hareket etmeliyiz. Seçmeni hiçe sayamayız, görüşleri bizim için çok önemlidir.  Seçmenlerimizin ve Genel Merkezimizin tenzipleri ile hareket etmeliyiz.

Kademeli Emeklilikte Beklenti Yüksek Kademeli Emeklilikte Beklenti Yüksek

Partimize nezaket ziyaretlerin de bulunan diğer Partiler gibi geçtiğimiz günlerde parti olarak bir nezaket ziyaretinde bulunduk. O ziyarette kişiler kendi görüşlerini ifade etti, bu tür görüşler kişilerin kendisini bağlar.

Kurumsal bir Parti de kararlar Yönetim Kurulu'nca oy çoğunluğu ile alınır. Eğer biz Büyük Birlik Partisi olarak aday çıkarmayacak olursak, İl ve İlçe Yönetimi olarak uygun gördüğümüz Belediye Başkanı Adayı ile çalışabiliriz, tabi bu Genel Merkezimiz ile istişare ederek bu karar alınır. Teşekkür ederim.”

Haber Merkezi