CHP Belediye Başkanı Adayı Sayın Atakan Yazgan Tam Kadro Sahalarda

“Biz Az Konuşur, Çok Çalışırız”

Isparta’da küme evleri sakinleri çözüm bekliyor Isparta’da küme evleri sakinleri çözüm bekliyor

Sayın Atakan Yazgan, bugün Eski Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ettiler.  Ziyarette kendisine büyük teveccühte bulunan esnafların samimiyetini ve desteklerini tam aldı. Atakan Yazgan’ı gören esnaflar heyecanını saklamadan Başkan Atakan Yazgan nidalarıyla karşıladılar.

Whatsapp Image 2024 02 03 At 23.25.03 (1)

Birleştirici Başkan Atakan YAZGAN

İYİ Parti’de en çok sevilen ve kurucu kadronun en önemli ismi olan eski İl Başkanı Sayın Hasan Büyükçam’ın CHP’ye katılması ve Atakan Yazgan’a tam destek açıklamasının ardından birlikte ziyaretlere başladılar.

Isparta’nın en sevilen millet vekili olarak adlandırılan Sayın Yalım Halıcı, CHP İl Başkanı Vedat Şenol, CHP Merkez İlçe Yönetimi, CHP Kadın Kolları, CHP Gençlik Kolları birbirine kenetlenmiş ve hedefe tam odaklı şekilde çalışmalarına devam ettiği görenlerin gözünden kaçmadı.

Esnaftan “en iyi kadro sizde, size tam destek” sözleriyle Atakan Yazgan’a desteklerini belirttiler.

Whatsapp Image 2024 02 03 At 23.25.03

Esnaftan Büyük Destek

“Denenmiş bir daha denenmez başkanım, en temiz sensin desteğimiz sana” ifadelerini kullanan esnaflar Atakan Yazgan ve CHP Teşkilatlarına “sıra sizde ancak siz düzeltirsiniz” ifadeleriyle de desteklerini açıkladılar.

Çocukların En Sevdiği Başkan

Atakan Yazgan’ı gören çocuklar başkana büyük sevgi selinde bulundu. Sevgilerini karşılıksız bırakmayan Atakan Yazgan çocuklara Isparta Spor formaları hediye etti. Çocuklara yönelik projelerinden bahseden Atakan Yazgan “Çocuklar martın sonu bahar az kaldı” diyerek hedefini vurguladı.

Isparta Spor’umuzun Yeri Süper Lig

Kendi döneminde olduğu gibi başarıdan başarıya her alanda olduğu gibi spor alanında da başarılar durmadan devam edeceğini belirtti. Isparta Spor’umuzun yeri 1. Lig’tir ve başkanlığı döneminde en büyük desteği Isparta Spor’un alacağını belirttiler.

Her Alanda Kesin Çözüm Projeler

Her kesimi ilgilendiren projelerinden de bahseden Atakan Yazgan, Isparta halkının hak ettiği yönetim anlayışını CHP kadrolarıyla başaracaklarını belirtti. Günün en çarpıcı sözü “biz az konuşur çok çalışırız en büyük farkımız budur” dedi.

Haber merkezi